Kapat
Dizi Nasıl İndirilir
Android 497 views 2

Dizi Nasıl İndirilir Cep Telefonu Bilgisayar %100

Dizi Nasıl İndirilir

Cep telefonlarına ve bilgisayarlara “Dizi Nasıl İndirilir” bir çok dizi severin cevabını merak ettiği sorulardan bir tanesidir. En sevdikleri dizileri ya zaman bulamadıklarında ya da bölümü kaçırdıkları için cep telefonlarında izlemek yada bilgisayara indirip büyük ekran TV’lerinde izlemek istemektedirler. Türkiye’de bir çok dizi, film internet sitesi ve YouTube kanalında yerli ve yabancı dizileri TV’lerde gösterimden sonra internet sitelerinde ziyaretçilerin beğenisine sunmaktadır. Beğendikleri dizileri bu film ve web sitesinde izlemek istemeyen dizi severler için cep telefonlarına ve bilgisayarlara “dizi nasıl indirilir” sizler için araştırdık.

Cep Telefonuna Dizi Nasıl İndirilir

Cep telefonlarında beğeniyle izlediğiniz diziler indirmek isteyenler için muhteşem bir uygulama mevcut. Ugulamanın adı SnapTube uygulaması. Uygulama sadece Android kullanıcıları için mevcut. Uygulama ile YouTube üzerinde yayınlanan yerli yada yabancı dizileri cep telefonlarına indirmek mümkün.


Dizi Nasıl İndirilir

Snaptube uygulaması dışında cep telefonu kullanıcılarının hizmetine sunulan bir çok uygulama istenilen ve vaat ettikleri hizmeti yerine getirememektedir. Bu konuda tartışmasız en iyisi SnapTube uygulamasıdır. Uygulamayı indirmek için ilgili linke tıklayınız. >> https://www.snaptubeapp.com/tr/ >>

Bilgisayarlara Dizi Nasıl İnidirilir

Bilgisayarlara dizi indirmek için bir çok uygulamadan, programdan yada eklentiden bahsedilmektedir. Ama internette bahsedilen sözde program ve eklentilerin dışında sizle paylaşmak istediğimiz program IDM yani Internet Download Manager programı. Programın Türkçe ismi İnternet İndirme Yöneticisi. Program sayesinde YouTube yada film-dizi sitelerinden istediğiniz yada beğendiğiniz diziler indirmek mümkün. Programın 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ile sınırsız dizi indirebilirsiniz.

IDM programının deneme sürümü sona erdikten sonra dizi indirmek mümkün değildir. Ama bazı internet siteleri IDM programının full yani tam sürümünü ziyaretçilerinin beğenilerine sunmaktadır.

IDM programı dışında da bilgisayarlara dizi indirmek için bir çok uygulama ve eklentiden bahsedildiğini internette küçük bir arama yapınca göreceksiniz. Ama bahsedilen tüm uygulamalar yada eklentiler hiç bir şekilde sağlıklı çalışmamaktadır.

Bilgisayarlarınıza yada cep telefonlarınıza dizi indirmek için yukarıda bahsettiğimiz SnapTube ve IDM uygulama ve programı şu an var olan en iyi programlardır. Bu program ve uygulama dışında bahsedilen program ve uygulamaları teknozum ailesi olarak ziyaretçilerimize önermiyoruz.

admin

“Dizi Nasıl İndirilir Cep Telefonu Bilgisayar %100” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Bilgi icin tesekkurler

    1. admin dedi ki:

      Memnun kalmanıza sevindik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.