Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Drawn To Death
İnceleme 266 views 0

Drawn To Death (PS4) İncelemesi

Drawn To Death

God Of War ve Twisted Metat gibi dünyaca ünlü oyunların yapımcı David Jaffe’nin yapımcılığını yaptığı yeni oyun Drawn To Death ’ten oyuncuların beklentisi çok yüksekti. Fakat oyun yayınlandıktan sonra oyuncularda bu konuda bir hayal kırıklığı yaşandığını gözlemledik. Oyunu sevenler ve sevmeyenler neredeyse yarı yarıya bölünmüş durumdalar. Oyunu daha çok boş vakti olan ya da arkadaşlarıyla toplu şekilde oynayabilecek oyunculara önerebilirim.

Drawn To Death’e ilk girdiğiniz zaman, grafiklerin çok ilginç olduğunu düşünebiliriz. Oyunu görsel açıdan incelediğimizde gerçekten iyi bir tasarıma sahip olduğunu gördük. Fakat oynanabilirlik açısından aynı sözü söylemem pek mümkün değil.

Oyunu oynanabilirlik yönünden incelediğimizde, ilk olarak hikayesinin çok ilgi çekici olduğunu söyleyemem. En büyük artısı oyunu çoklu oyuncu seçeneceğinin bulunması olmuş. Oyunun hikayesi, liseli bir gencin not defterinin arasında geçiyor. Oyunu bu gencin defterinde yer alan karakterler üzerinden oynayabiliyoruz. Her karakter özel olarak tasarlanmış, her birinin artısı olduğu kadar eksisi de var. Oyunda bazı görevleri yaparak level atlamaya çalışıyorsunuz. Oyunun temel mantığına göre, adam öldürdükçe puan kazanıyorsunuz, öldükçe de puan kaydebiyorsunuz. Bu anlamda oyunun tamamen savunma ve saldırı stratejileri üzerine kurulduğunu söyleyebiliriz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.