OyunBlog

Dying Light 2 Stay Human Sistem Gereksinimleri

Dying Light 2 Stay Human sistem gereksinimleri, geçtiğimiz günlerde yeni bir oyun olarak piyasaya sürüldüğü ve oyun yayıncıları tarafından sıkça oynandığı için birçok kişi tarafından merak ediliyor. Birinci oyunu olan Dying Light ile birlikte de büyük bir oyuncu kitlesini kazanmayı başaran oyunumuz, açık dünyayı ve zombi temalı oyunları seven oyuncular için bulunmaz niteliktedir. Fakat nispeten yüksek kaliteli grafiklere ve işlemci gücüne ihtiyaç duyan dinamiklere sahip olduğu için her bilgisayarda oyunumuzu oynayabilmek mümkün değil. Bizler de oyunu oynayıp oynayamayacağınızı öğrenebilmeniz açısından Dying Light 2 Stay Human sistem gereksinimlerini tüm detaylarıyla paylaşacağız.

Dying Light 2 Stay Human Sistem Gereksinimleri

Dying Light 2 Stay Human, 2022 yılının şubat ayında Techland oyun stüdyosu tarafından Dying Light oyunun yenisi olarak piyasaya sürülen ve kısa süre içerisinde büyük bir kitleye ulaşmayı başaran zombi temalı aksiyon oyunudur. Hem tek oyunculu hem de çok oyunculu seçeneğini içerisinde barındıran oyunumuzda geliştirilmiş bir craft sistemi, çeşitli ekipmanlar ve büyük bir açık dünya bulunuyor.

Dying Light 1 oyunun hikayesinin bittiği yerden kesintisiz bir şekilde başlayan Dying Light 2 Stay Human, oldukça karanlık bir havaya sahip olduğu için +18 oyunlar arasında yer alıyor. Oyuncuları tarafından da tam not almayı başaran Dying Light 2, büyük oyun yorumcuları tarafından da senenin en iyi oyunları arasında aday olarak gösteriyor. Açık dünyasındaki inanılmaz grafikleri, hikayesi ve dinamikleri ile sizi içerisine çekecek olan oyunumuzu oynayabilmek için ortalama üstü bir bilgisayarınızın bulunması gerekiyor.

Dying Light 2 Stay Human Sistem Gereksinimleri
Dying Light 2 Stay Human Sistem Gereksinimleri

Dying Light 2 Stay Human Minimum Sistem Gereksinimleri

Dying Light 2 Stay Human, yeni bir oyun olmasına rağmen, en yeni oyunlarla kıyaslandığında daha düşük sistem özellikleri istediği için bu oyunu oynayabilmek adına ortalama seviyede bir oyuncu bilgisayarı yeterli olacaktır. Yine de minimum sistem gereksinimlerini her halükârda karşılamanız gerekmektedir.

 • Windows 7,8 veya 10 64-Bit İşletim Sistemi
 • Intel Core i3-9100 veya AMD Ryzen 3 2300X İşlemci
 • AMD Radeon RX 560 4GB veya NVIDIA GeForce GTX 1050Ti 4GB Ekran Kartı
 • 8GB RAM
 • 60GB+ Depolama Alanı (SSD önerilir)

Belirtilen minimum sistem gereksinimlerine eş değer veya daha güçlü performansa sahip donanımlarınız bulunuyorsa, Dying Light 2 Stay Human oyununu gönül rahatlığıyla satın alabilir ve indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Ancak yukarıdaki sisteme ne kadar yakın bir sisteminiz varsa o kadar düşük ayarlarda oyunu oynamanız gerekecektir.

Dying Light 2 Stay Human Önerilen Sistem Gereksinimleri

Dying Light 2 Stay Human minimum sistem gereksinimlerini rahatlıkla karşılıyorsanız, önerilen sistem gereksinimlerini de incelemeniz gerekiyor. Aşağıda bahsedilecek olan sistem gereksinimlerini de karşılamanız halinde oyunumuzu oynarken herhangi bir kasma veya donma ile karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

 • Windows 10 64-Bit İşletim Sistemi
 • Intel Core i5-8600K veya AMD Ryzen 5 3600X 3.6GHz İşlemci
 • AMD RX Vega 56 8GB veya NVIDIA GeForce RXT 2060 6GB Ekran Kartı
 • 16GB DDR4 RAM (3000MHz üstü önerilir)
 • 60GB+ Depolama Alanı (M.2 SSD tavsiye edilmektedir)
 • Genişbant İnternet Bağlantısı

Dying Light 2 Stay önerilen sistem gereksinimlerinden daha iyi bir bilgisayarınız bulunuyorsa, oyunumuzu 60FPS+ orta ve yüksek grafik ayarlarında rahatlıkla oynayabilirsiniz. Daha yüksek kalitelerde akıcı bir şekilde oynamak için ise çok daha iyi donanım ögelerine ihtiyaç duyacağınızı unutmayın.

Dying Light 2 Stay Human Önerilen Sistem Gereksinimleri
Dying Light 2 Stay Human Önerilen Sistem Gereksinimleri

İçeriğimizde tüm detaylarıyla Dying Light 2 oyununu ve Dying Light 2 Stay Human sistem gereksinimlerini incelemeye çalıştık. Eğer sizler yukarıdaki sistem gereksinimlerini karşılamıyor veya istediğiniz performansı alamıyorsanız donanımlarınızı yenilemeyi düşünebilirsiniz. Umarız istediğiniz performansta en yüksek deneyimi almayı başarabilir ve oyunumuzu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz! State of Decay 2 Sistem Gereksinimleri başlıklı içeriği de inceleyebilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu