Blog

En İyi 5 Android Uygulama

En İyi 5 Android Uygulama

Her gün yüzlerce uygulama Play Store’a kullanıcılar tarafından giriliyor. Anroid kullanıcıları olarak bizde Play Store üzerinden uygulama indirip yüklüyoruz. Bu yazımızda da sizlere aralık ayının En İyi 5 Android Uygulama sını derledik. Fazlada sizleri yormadan hemen bu uygulamalara göz gezdirelim.

Snapseed

Google tarafından play store’ye sunulmuş. Bence en iyi fotoğraf düzenleme araçlardan bir tanesi. Bu program sayesinde günlük hayatta çekmiş olduğunuz fotoğraflara onlarca efekt verip canlı bir hava katabilirsiniz. Özellikleri saymakla bitmeyen bu uygulamaya ücretsiz bir şekilde play stor uygulamasından indirip kullanabilirsiniz.

SwiftKey Klavye

SwiftKey Klavye (keyboard) manuel olarak kullanmış olduğumuz klavyelerden sonra gelen en iyi uygulamalardan bir tanesi. Telefon firmalarında kullanmış olduğu bu klavye otomatik yazı düzeltme açısından oldukça olumlu bir performans sunuyor. Bununla birlikte 900’den fazla emoji ile Play Store’da ücretsiz olarak sunuluyor. SwiftKey klavye 30 renkli tema 60’tan fazla dili desteklemektedir.

Görüşme Kayıt ACR

Son zamanlarda en çok kullanılan programlardan bir tanesi de görüşme kaydetme programlarıdır. Bu programlar çok iyi bir performans sergilemese de aralarında iyi çıkanlarda oluyor. İşte hem gelen hem de giden sesleri kayıt altına alan ACR programı bizlere kendini bu konuda en iyisi olduğunu kanıtlıyor.  Aşağıda ACR programın özelliklerini madde halinde yazalım.

  • Tarihe göre gruplama
  • Otomatik silme
  • Kayıtları önemli olarak işaretleme
  • Kaydedilmeyecek numara listesi
  • Çoklu seçme, silme, yollama özellikleri
  • Kişi adı ve fotoğrafını gösterme
  • Otomatik e-mail özelliği (Ücretli)
  • Arama

ACR uygulamasının ücretsiz olarak sunulsa da bütün özelliklerini aktif etmek için belli bir ücret ödemek zorundasınız.

WhatTheFont

Bu uygulama sayesinde telefonunuzda istediğiniz fontu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Programın en güzel özelliklerinden bir tanesi de herhangi bir yerde görmüş olduğunuz bir fontun fotoğrafını çekerek telefonunuza uygulayabilirsiniz. Bu uygulama tamamen ücretsizdir.

Wall Stock Walpaper

Artık internetten ekran duvar resimlerini aramanıza gerek yok. Bu Program her gün kendini güncelleyerek sizlere yüzlerce HD duvar kağıtlarını sunuyor. Beğendiğiniz herhangi bir duvar kağıdını seçerek indirebilir telefonunuzun ekran duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize devam etmek için reklam engelleyiciyi kaldırınız.