Kapat
En İyi Animasyon Filmleri
Sinema 1.164 views 1

En İyi Animasyon Filmleri

Çocuk, genç, anne, baba, yetişkin demeden belkide bir çoğumuz animasyon filmini seviyoruz, ve bir çoğumuz vizyona giren tüm animasyon filmlerini izlemişizdir. Bir çoğumuzun dünyasına animasyon filmlerinin Kayıp Balık Nema ile girdiğini düşünüyoruz. Belkide hala hafızalarımızda yerini korumaktadır. Bizdeki etkisinin büyük olma açısından En İyi Animasyon Filmleri listesini hazırladık. En İyi Animasyon Filmleri listesini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Sizlerin izlediği en iyi animasyon film hangisiydi? Yoruma yazarak ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

En İyi Animasyon Filmleri

Ferdinand

ferdinand

Ferdinand dış görünüşünün aksine çok iyi bir boğadır. Tehlikeli bir canavarla karıştırıldıktan sonra, evinden alı konulur ve tutsak düşer. Ancak mutlaka evine dönecektir, küçük bir yardımla.


Tavşan Peter

Tavşan Peter

Tavşanımız Peter ve arkadaşları boş bir ev bulurlar ve burada yaşamaya başlarlar. Ama evi yıkmak isteyen birileri ortaya çıkacaktır. Tavşanımız ve arkadaşları bu yıkıma karşı birlikte mücadele edeceklerdir.

Sevimli Canavarlar

Sevimli Canavarlar

Hemen hemen her çocuklukta tarifsiz, anlamsız bir korku vardır. Karanlığın ardındaki korku hepimiz için gece çıkmıştır, özellikle yatma zamanı. Belki de bir gölge, belkide bir ses. Görünümleri ile hem sevimli hemde biraz ürkütücü görünseler de, Sevimli Canavarlar çocukların kalplerini ısıtacak ve eğlendirecek kadar kaliteli. Korku şirketinin çalışanları Mike Wazowski ve Sully sizleri güzel bir hikayeye sürüklemekte.

Kayıp Balık Nemo

Kayıp Balık Nemo

Çocuklukta balığı olmayan yoktur galiba. Fazla yem vermekten onları öldürmediyseniz 🙂 Kayıp Balık Nemo, hem balıkların hayatını, hemde denizin altındaki muhteşem hayatı, muhteşem bir görsellikle anlatıyor.

Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

Sadece filmin ismine bakınca yüzde bir tebessüm oluşuyor. Kahramanımız Panda bir Kung Fu ustası olacaktır. Bakalım ne kadar başarılı olacak.

Buz Devri

Buz Devri

Bir mamut, bir kaplan ve bir rakunun maceralarını buzul bir çağda anlatmaktadır. Her bölümünde birbirinden farklı hikayeler anlatan Buz Devri, sizi hem güldürecek hem heyecanladıracak bir yapıt olarak karşımıza çıkmaktadır.

Shrek

Shrek

Eski bir krallıkta, yeşil bir dev varmış. Bilindiği üzere bu devden herkes korkarmış. Hem yalnız, hem çirkin bir devin hikayesi, severek izleyeceksiniz.

Madagaskar

Madagaskar

Hayvanat bahçesinde yaşayan bir gurup hayvanın hayvanat bahçesinden kaçışları ve sonrasında başlarına gelenleri konu almaktadır.

Karınca Z

Karınca Z

Karıncaların çalışkan ve küçük dünyasında çalışmak istemeyen ve kendini farklı gören bir karıncanın hikayesi. Bakalım kolonisini çekirgelerden kurtarabilecek mi?

Fare Şehri

Fare Şehri

Bu filmi izledikten sonra bir süre farelerden tiksinmeyecek ve korkmayacaksınız.

Crood’lar

İlk çağda yaşayan Crood ailesi, ilk çağın biraz ilerisinde yaşayan çağının yenilikçisi bir gencin karşı karşıya gelmesini anlatmaktadır.

Crood'lar

Arı Filmi

Arıların gizemli dünyasını muhteşem bir şekilde işleyen Arı Filmi, bir arının yaptığı balları insanlarla paylaşmak istememesini anlatmaktadır.

En İyi Animasyon Filmleri

Sizler için derlemiş olduğumuz En İyi Animasyon Filmleri listemizi beğeneceğinizi düşünüyoruz. Bu listeden izlediğiniz ve en çok beğendiğiniz film hangisiydi?

admin

“En İyi Animasyon Filmleri” üzerine 1 yorum

  1. Selahattin dedi ki:

    Çok güzel bir liste olmuş 😀bazı animasyon filmlerini izlememiştim.tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.