Kapat
En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları
Android 255 views 2

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Özellikle sosyal medyada görselliğin gücü arttıkça fotoğraf düzenleme konusu da bir o kadar önemli olmaya başladı. İşte son dönemlerin en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları.

PhotoSuite

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Son zamanlarda çok fazla kullanılan en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında gösterilen PhotoSuite’nin en önemli özelliği katmanlar üzerinde çalışma imkanını sunması. Şu süreçte yalnızca Andoid işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde kullanılan uygulama için yakın zamanda IOS sürümünün de çıkabileceği söyleniyor.


Picsart

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Çok kullanılan programlardan bir diğer olan Picsart tüm mobil işletim sistemlerinde kusursuz bir şekilde çalışmaktadır. En önemli özelliği kullanım kolaylığı olduğu için her kesimden ve her yaşayan insan kolay kullanabilir. Bunun dışında oldukça geniş bir filtre ve efekt kütüphanesi olan uygulama bu konuda da büyük bir zenginlik sunuyor.

Autodesk Pixlr

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Kolay kullanımı ile dikkat çeken diğer bir uygulama olan Autodesk Pixlr, son derece başarılı efektlere ve filtrelere sahip. Diğer uygulamalardan farklı olarak oldukça sanatsal ve başarılı kolajlar yapılmasına imkân sunması. En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları konusunda önemli bir iddiası olan uygulama, oldukça kolay bir kullanım imkanı veriyor. Uygulama içerisinde yüklü olan çok sayıda font çeşitlerini kullanarak fotoğraflarınıza notlar alabilirsiniz.

Retrica

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Diğer uygulamalar kadar profesyonel olmasa da Retrica çok geniş bir kullanıcı kitlesi edinmiş durumda. Fotoğraf düzenlemekten çok filtre mantığı ile çalışan uygulama zengin filtre kütüphanesi isteyen kullanıcılar için kesinlikle tercih edilmesi gerekilen bir uygulama. Arayüz olarak basite kaçmalarının görünüm olarak olumsuz bir yanı olsa da sunduğu kolay kullanım ile kullanıcılarına oldukça pratik bir fotoğraf düzenleme deneyimi sunuyor.

Adobe Photoshop Express

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Fotoğraf ve görsel düzenleme konusunda kendisini ispatlamış bulunan Adobe firmasının bir uygulaması olan Photoshop Express, bilgisayarlardaki kadar geniş kapsamlı olmasa da kullanıcıların birçok ihtiyacına cevap verebilecek türden bir uygulama. Bu anlamda en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında gösterilen Photoshop Express, çok sayıda efekte sahip. Aynı zamanda çok hızlı ve pratik bir kullanıma sahip olması diğer bir tercih edilme nedeni.

PicLab HD

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarabilmek için kullanılacak en iyi uygulamalardan birisidir. Çok profesyonel bir kullanım sunan uygulama IOS için ücretli olsa da Android kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.

admin

“En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları” üzerine 2 yorum

  1. Emrah dedi ki:

    Retrica uygulamasını sürekli kullanan birisiyim. Neredeyse çektiğim her fotoğrafta düzenleme ve filtre uygulamak için kullanıyorum ve gerçekten çok kullanışlı bir uygulama.

  2. Ferit Demir dedi ki:

    Fotoğraf düzenleme konusunda ilgili ve meraklı biriyim. Photoscape ve Retrica uygulamalarını kullanıyordum. En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları konusundaki yazınızı okudum yeni uygulamalar öğrendim. Sırasıyla hepsini deneyeceğim. Şubat tatilinde güzel zaman geçirmemi sağlayacaktır. Bilgilendirici ve güzel bir yazı olmuş teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.