Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
En İyi Yabancı Diziler
Dizi 7.439 views 4

En İyi Yabancı Diziler

En İyi Yabancı Diziler yabancı dizi severlerin sürekli merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Bir çok en iyi yabancı diziler dizi severler tarafından izlense de, bu arayış sürekli olarak devam etmektedir. Bir çok sosyal medyadan, dizi-film sitelerinden derlediğimiz En İyi Yabancı Diziler listesini sizler için araştırdık. Bu listede muhakkak kendinizle ilgili ve çok seveceğiniz bir dizi bulacaksınızdır.

Sosyal Medyada En Çok Konuşulan En İyi Yabancı Diziler

Izombie

En İyi Yabancı Diziler

Komedi, polisiye, korku tarzı bir dizi olan Izombie, bir tekne partisinden sonra zombiye dönüşen doktorun yaşadıklarını anlatmaktadır. Açlığını gidermesi için insan beyni yemesi gereken Liv Moore, çalıştığı hastanenin adli tıp bölümünde çalışmaya başlar. Burada cinayete kurban giden insanların beynini yemeye başlar ve bu yüzden kurbanların ölmeden önceki anıları da kahramanımız Liv Moore hem beynine hem de kişiliğine geçmektedir. Elbet de tek zombi Liv Moore değildir.

Friends

En İyi Yabancı Diziler

Dizi 20’li yaşlardaki 3 kadın ve 3 erkek altı kişilik bir arkadaş grubunun hayatlarını anlatmaktadır. Dizi günümüz Newyork şehrinde geçmektedir. Dizi 10 yıl yayında kalmış ve geçen zaman süresince dizinin kahramanları da gerçek oranda yaşlanmışlardır.

Prison Break

En İyi Yabancı Diziler

Kardeşini kurtarmak için hapse düşen ve kaçış planını vücuduna dövme olarak yaptıran Michael Scofield,in hikayesi. Bu kaçış planında elbette bir çok zorlukla karşılaşacak ve hapishaneden kurtarması gereken kişi sayısı da artacak.

Sherlock

En İyi Yabancı Diziler

Sherlock Holmes’un modern versiyonu olan dizi günümüz Londra’sında geçiyor. Modern Sherlock bu kez modern teknolojiyi kullanıyor.

Lost

En İyi Yabancı Diziler

Bir yolcu uçağının bilinmeyen bir adaya düşmesi sonucu adada yaşanan gizemli olayları hikaye eden ve zamanında tüm dünyayı kasıp kavurmuş bir dizi. Henüz izlemediyseniz çok şey kaçırdınız demektir.

Fringe

En İyi Yabancı Diziler

Paralel dünyayı araştıran dedektiflerimiz FBI Özel Ajanı Olivia Dunham ve Özel Ajan John Scott’un yolu bilim adamı Walter Bishop ve akıl hastanesinde tutulan Peter’ın gizemli yolculuklarına şahit olacaksınız.

South Park

En İyi Yabancı Diziler

South Park’ta yaşayan 4 çocuğun, Stan Marsh, Kyle Broflovski, Eric Cartman ve Kenny McCormick, dünya siyasetini tiye alarak izleyicilerine ulaşan bir dizi. Dizi çocuklarda daha çok yetişkinlere hitap etmektedir. Dünya siyasetine bu 4 çocuğun penceresinden eleştirel yönde bakmaktadır.

Westworld

En İyi Yabancı Diziler

Yapay olarak tasarlanmış bir yaşam alanı, robotların başrolde olduğu bir park ve bu parkta kendi eğlenceleri ve isteklerine göre hareket eden zenginler. İlk başta çok cazibeli görünen bu parkta, işler karışmaya başlayacaktır.

Breaking Bad

En İyi Yabancı Diziler

Dizinin kahramanı Walter White ileri derecede kanser hastasıdır. Ölümünden sonra ailesine bir servet bırakmak isteyen Walter, kimya öğretmeni olmasından dolayı uyuşturucu ticareti yapmaya karar verir. Uyuşturucuyu elbette kendisi yapacaktır. Bu yolculuk Walter için kendi içine doğru yapacağı yolculuğunda başlangıcı olacaktır. Bu yolculukta elbette liseden eski öğrencisi olan Jesse Pinkman da eşlik edecektir.

Grey’s Anatomy

En İyi Yabancı Diziler

Bir hastanede uzman doktorlar, stajer doktorlar, hastalar ve hastanenin acil servisinde geçen olayları dizinin kahramanı Grey’in ağzından dinliyorsunuz. Dizide dizinin kahramanlarının duyguları sürekli olarak değişmekte ve hemen hemen her bölümde yeni bir konuya değinilmekte. Diziye sürekli olarak yeni oyuncular girmekte ve çıkmakta. Dizinin kahramanları arasında yaşadıkları duygusal ilişkiler, yaşanan olaylar ve her olayın sonunda zihninizde oluşan büyük bir soru işareti. Bu diziye bayılacaksınız.

Game of Thrones

En İyi Yabancı Diziler

En İyi Yabancı Diziler listemizde en iyisini sona sakladık. Şu an 7. sezonu biten dizinin yeni sezonu dizinin hayranları tarafından merakla beklenmektedir. 7 Krallığa hükmeden zalim bir hanedanlık, hanedanlık içerisinde devam eden taht kavgaları ve 7 Krallığı ele geçirmeye çalışan düşmanlar. Bir tarafta Krallığa karşı çıkan isyanlar, bir tarafta entrika ve oyunlar. Dizinin her bölüm sonunda merakta kalacağınız bu diziye sizde herkes gibi hayran kalacaksınız.

Elbette  En İyi Yabancı Diziler “ kişilerin zevklerine göre değişebilir. Bu liste oluşturulurken sosyal medya ve forum siteleri baz alınarak hazırlanmıştır. Sizlerinde en iyi yabancı diziler için tavsiyeleriniz varsa yoruma yazarak ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

admin

“En İyi Yabancı Diziler” üzerine 4 yorum

 1. Kadir Umut Can Keskin dedi ki:

  Sonradan keşfettiğim en iyi yabancı diziler, vakti olan her birey için gerçekten çok eğlenceli, vaktiniz yoksa bile bir şekilde vakit ayırın derim 😊 çok başarılı olmuş 👍☺️

  1. admin dedi ki:

   Teşekkürler

 2. emre dedi ki:

  guzel bır liste

  1. admin dedi ki:

   Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.