Blog

2020 Fatih İnternet Şifresi (En Son Fatih İnternet Şifresi)

En güncel Fatih internet şifresi ve güncel çalışan bir vpn arıyorsanız ihtiyaç duyduğunuz bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz. Psiphon ve Ananytun ayarları zaman içerisinde değişsede çalışan bir vpn ayarını bu yazımızda bulabilirsiniz. MEB Fatih projesi kapsamında devlet okullarında tüm sınıflara Akıllı Tahta ve öğrencilerin tamamına yakınına tablet dağıtmıştır. Fatih projesi kapsamında MEB’in amacı devlet okullarında eğitimin kalitesini arttırmak ve öğrenciler arasında fırsat eşitliğini yakalayıp günümüz uzay çağında bilgiye çok hızlı ve kolay ulaşılmasını hedeflemektedir.

En Güncel Fatih İnternet Şifresi Kopyala

!1qaz2WSX3edc4RFV%56

Akıllı tahta ve tabletlerin yanı sıra Fatih internet ağı da devlet okullarında hizmete sunulmuştur. Okullarda kurulu olan akıllı tahtalara kablolu olarak bağlanan Fatih internet aynı zamanda kablosuz olarak da tabletlere dağılım yapılmaktadır.

Fatih Wifi ağı tabletlere otomatik olarak bağlanmakta iken, cep telefonları, yada kişisel tabletlerin Fatih Wifi ağına bağlanması için Fatih İnternet Şifresi ve küçük bir ayarlama gerekmektedir. Bu yazımızda sizlerle en son güncel olan Fatih İnternet Şifresi ve yapılması gereken küçük ayarlamadan bahsedeceğiz. 

Ülke genelinde Fatih projesi kapsamında okullara sağlanan Fatih internet şifresi genelde aynı olsa da bazı bölgelerde farklılıklar gösterebilmektedir. Sizlerle paylaşacağımız Fatih internet şifrelerini sırası ile deneyerek, kendi okulunuzda geçerli şifreyi öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki kopyala butonunu kullanarak ilgili yere yapıştırabilirsiniz.  

Fatih Diğer Şifreler

 • Fatih Şifre 2: F@M2015i#Eb23TC
 • Fatih Şifre 3: f1@2t34ih5
 • Fatih Şifre 4: Fatih.1234
 • Fatih Şifre 5: vesdijm@n1453
 • Fatih Şifre 6: T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C
 • Fatih Şifre 7: {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}
 • Fatih Şifre 8: 34i3s0t00

Fatih ağına bağlanmak için sadece internet şifresi yetmemektedir. Fatih ağına bağlanmak için android cihazınıza (Cep telefonu, tablet gibi) küçük bir ayar yapmanız gerekmektedir.

Öncelikle cihazınıza meb sertifikası yüklemelisiniz. http://sertifika.meb.gov.tr/ adresine giriş yapınız ve sitede belirtilen sertifikayı telefonunuza indiriniz.

Sertifikayı indirdikten sonra ise, cihazınızın Dosya Yöneticisi bölümünden indirdiğiniz meb sertifikasına tıklayın. Karşınıza yükleme ekranı geldikten sonra ise;

Fatih İnternet Şifresi

SERTİFİKA ADI: MEB_SERTIFIKASI ŞUNUN İÇİN KULLANILMIŞ: VPN VE UYGULAMALAR seçilmelidir. Ardından Tamam seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Artık Fatih internete bağlanabilirsiniz. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra Ağ kullanılamıyor hatası görülebilir.

Ama herhangi bir tarayıcıdan internete girmeyi denediğiniz zaman, hiç bir sorun olmadığını ve internete bağlandığınızı göreceksiniz. Tüm şifreler çalışmaktadır.

Fatih şifresini yazarken tüm noktalama işaretleri ve büyük küçük harflere dikkat etmeniz gerekmektedir.

Aksi takdirde sizlere sunduğumuz fatih şifreleri doğru çalışmayacak ve internete bağlanamayacaksınız.


İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. Fatih şifresi var ama vpn ayarları nasıl yapılır, bilgi bulamadım.yardimci olabilir misiniz

 2. 1. Sifreyi giriyorum deniyorum ama olmuyor ya… Fatih sifresi değişti mi bilen var mi

  1. Fatih şifresinin işinize yaramasına sevindik değerli ziyaretçimiz, en son meb fatih şifresini sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı