Oyun

En Yeni Minecraft Hileleri

Minecraft severlerin en çok aradığı şeyler genelde en yeni Minecraft hileleri oluyor. Piyasaya çıktığı ilk günden bu yana oyuncu kitlesini kaybetmeyen Minecraft oyunu dünyada en fazla oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Video izleme sitelerinde de en fazla izlenen oyun videoları genelde Minecraft oyunu ile ilgili videolar oluyor. Oyunu hiç oynamamış olan kişiler için ise birçok hile bulunuyor. Bu hileleri kullanarak Kısa süre içerisinde iyi bir Minecraft oyuncusu olabilirsiniz.

Hangi Hileler Uygulanabilir?

Minecraft oyununda uygulayabileceğiniz onlarca hile var. Bu hileleri kullanmanız diğer oyunlardakinin aksine oyundan atılmanıza da neden olmuyor. Bu hilelerle:

  • Oyunun zorluk derecelerini değiştirebilirsiniz,
  • Seviye atlayabilirsiniz,
  • Deneyim kazanabilirsiniz,
  • Blokları kopyalayabilirsiniz,
  • Oyunun modunu değiştirebilirsiniz,
  • Eşya verebilir ya da ölüm için komut verebilirsiniz.

Bu hileler sayesinde oyunda süper güçlü olmanız çok daha kolay olacaktır. Ancak oyunun oynanışını hileler ile kolaylaştırmanız oyundan bir süre sonra sıkılmanıza yol açabilir. Bu nedenle hilelerin hepsini kullanmak yerine bir kısmını kullanmanız oyun zevki için daha iyi olacaktır.

Kopyalamalar ve Oyun Zorluğunda Değişiklik Hileleri

Oyun hilesi yapmak için yapacağınız komutları yazarken harflerin büyük ya da küçük olmasına dikkat etmelisiniz. Oyunda koyduğunuz blokları kolayca kopyalayıp şehri daha kolay kurabilmeniz için yazacağınız kod /clone x1 y1 x2 y2 x y z’dir. Bir rakamı olan yerler kopyalanacak bloğun başlangıcı, iki rakamı olan yerlerse blokların biteceği yerlerdir.

Yani blok başlangıcına ve bitişine göre x/y yazan yerlere blok numarasını girmelisiniz. Oyunu kolaylaştırmak için /difficulty easy yazabilirsiniz. Zor yapmak içinse /difficulty hard yazmanız gerekiyor.

en yeni minecraft hileleri

Oyun Modunu Değiştirmek ve Seviyeleri Atlamak İçin Hileler

Oyunun zorluğunu değiştirebildiğiniz gibi mod değiştirmesini de yapabilirsiniz. Bunun için örneğin /gamemode Adventure ya da /gamemoda Creative yazabilirsiniz. Seviye atlatmak içinse /xp 100L oyuncu adı yazabilirsiniz.

Ölüm ve Eşya Hileleri

Oyunda belirlediğiniz bir oyuncunun ölmesi için /kill oyuncu adı yazmalısınız. Oyuncunun ve diğer her şeyin ölmesi için /kill oyuncu yazmalısınız. Oyuncuya eşya verebilmek içinse /give oyuncu adı ve eşya miktarı yazın. Örneğin /give king diamond_sword 1 yazarak eşya artırabilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu