Oyun

Euro Truck Simulator ETS 2 Para Hilesi

Yıl içerisinde milyonlarca oyuncuya sahip ve Scan Games oyunu olan euro truck simulator şoför adayları yetiştirmeye devam ediyor. Şehirler arası ve ülkeler arası gerçek haritalar üzerinden tır sürme imkanı bulabileceğiniz oyun, birçok platformda oynanabiliyor.

Euro Truck Simulatör Hileleri Nereden Yapılır?

Euro Truck Simulator oyunu içerisinde daha hızlı ve güçlü ilerlemek için birçok oyuncu hile yapma yöntemlerini araştırıyor. Para, zaman, hız ve araç hileleri gibi birçok hilenin bulunduğu oyunda, konsol ve crack yöntemi ile kolaylıkla kodlar yazılabiliyor.

Bu sayede çok fazla yorulmadan sınırsız paraya ulaşabileceğiniz, beklemeden yük işi alabileceğiniz ve araç hızlandırma gibi sayaç kontrollerini kaldırabileceğiniz birçok hileyi yaparak, sizde oyununuza keyif içerisinde devam edebilir ve zaman geçirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator
ets 2 para hilesi

Euro Truck Simulator Para Hilesi Nasıl Yapılır?

Euro Truck Simulator oyuncularının sıklıkla merak ettiği ve başvurduğu para hilesi, bilgisayar üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Bunun için şu adımları izlemeniz yeterli olacaktır;

  • Belgelerim’e girerek Euro Truck Simulator dosyasını bulun.
  • Daha sonra config isimli dosyayı açın.
  • CTRL+F’ye basılı tutarak aram butonunu açın ve konsola usetg_console yazın.
  • Komutun karşısında bulunan 0 değerini, 1 yapın.
  • Dosyayı kaydederek kapatın.
  • Oyuna girdiğinizde sınırsız para hileniz başarı ile sonuçlanmıştır.

Euro Truck Simulator oyununun merak edilen para hilesini yapmak, 6- 7 adıma gerçekleşen oldukça kolay bir eylemdir. Sizde bu adımlar takip ederek rahatlıkla para hilesi yapabilir, zaman kaybetmeden oyunu daha eğlenceli şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.

Euro Truck Simulator Oyununda Diğer Hileler

Euro Truck Simulator oyununda, para hilesi dışında yüzlerce hile çeşidi bulunmaktadır. Zaman hilesini kullanarak yeni iş almak için beklemeniz gereken süreyi ortadan kaldırabilir, hız hilesini kullanarak kullandığınız aracın yüksek hızlara ulaşmasını sağlayabilir, araç hilesini kullanarak istediğiniz aracı kolaylıkla kullanmaya başlayabilir, araç modifiye hilesi sayesinde aracınızı istediğiniz gibi modifiye ederek süsleyebilir, ekstra dekor hilesi ile oyunda normal şartlarda olmayan ancak bu paket sayesinde oyuna ekleyebileceğiniz malzemeler ile aracınızı süsleyebilirsiniz. Daha birçok hilesi bulunan Euro Truck Simulator hileleri, kolaylıkla yapılabilmektedir.

GTA San Andreas hile kodları konusuna da göz atmak isteyebilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu