BlogFacebookSosyal Medya

Facebook Messenger’da Gizli Mesajları Okuma

Bu yazımızda sizlerle Facebook Messenger’da Gizli Mesajları Okuma konusuna değineceğiz. Facebook, dev bir platformdur. Birçok sayıda kullanıcısı olan Facebook, bünyesinde Messenger’da bulunmaktadır. Messenger, mesajlaşmak için kullanılır. Messenger’da ki mesajlar ise akrabalar ve arkadaşlardan gelir. Facebook’unuz da ekli olmayan mesajlar ise diğer kutunuza düşer ve bildirim gelmez. Gizli olan bu mesajların bazı kısımları da gözükmez.

Facebook da eksik gözüken bu gizli mesajlar için ise bazı işlemleri kullanarak görüntüleyebilirsiniz. Mesaj istekleri olarak Messenger’a gelen ve istediğimizde açabildiğimiz bu mesajları tamamen görüntülemek ve bildirim almak için ise mesaj ayarlarını güncellemeniz yeterlidir. Mesaj ayarlarını ve kişileri güncelledikten sonra artık istek olarak farklı kişilerden gelen mesajları eksiksiz olarak görüntüleyebilirsiniz.

Messenger’da ki Gizli Mesajlar

Messenger, Facebook platformunun mesaj uygulamasıdır. Bu uygulamada Facebook’ta ki bütün arkadaşlarınızın mesajları görünür. Mesaj istekleri bölümündeki mesajlar ise Facebook’ta arkadaş olmadığınız kişilerin mesajlarıdır. Messenger’da mesaj istekleri bölümüne düşen bu mesajların bazıları ise görünmemektedir. Görünmeyen bu gizli mesajları açmak için de Messenger ayarlarını düzenlemeniz gerekir.

Gizli mesajlar görüntüleme işlemi için ilk olarak ise Messenger uygulamasını açın. Bu işlemden sonra kişiler kısmından ayarlar menüsünü açın. Mesaj istekleri bölümü karşınıza geldiğinde ise “filtrelenen istekleri gör” seçeneğine tıklayın. Bu aşamadan sonra sizlere Messenger’da gönderilen tüm mesajlar sıralanacaktır. Bu işlemi yapmak oldukça kolaydır. Mesaj istekleri kısmına düşen mesajları okumak veya haber beklediğiniz kişilerden gelen her cümleye erişmek için sizde bu işlemleri uygulayabilirsiniz.

Facebook Messenger’da Gizli Mesajları Okuma

Facebook, sürekli olarak güncellen bir platformdur. Gönderiler, profil ve mesajlaşma konusunda oldukça gelişmiş olan Facebook’tan gelen gizli mesajlar için de çözümler vardır. Messenger’da eğer sizde mesajları eksik görüyorsanız, ayarlardan silinen tüm verilere erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için Messenger’ı açın ve kişiler bölümünden ayarlara giriş yapın. Bu kısımda filtrelenen tüm mesajlar karşınıza gelecektir.

Facebook’ta arkadaş olmadığınız kişilerden gelen tüm gizli mesajları okumak için sizde bu işlemleri yapabilirsiniz. Okuyamadığınız ve gizli kalmış olan bu mesajlara erişim sağlamanız bu kadar kolay. Bununla birlikte bu işlemi bilgisayarda da yapabilirsiniz. Bilgisayarda yaparken ise yine aynı işlemleri uygulamanız yeterlidir.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu