Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Facebook’a Arkadaş Önerme Özelliği Geliyor
ÇözümNet 429 views 0

Facebook Sayfa Onaylatma Nasıl Yapılır?

Facebok’ta güzel bir sayfanız var. Her gün paylaşımlar yapıyor ve yüksek etkileşimler alıyorsunuz ve artık bu sayfanızı onaylatmak daha resmi bir görünüme sahip olmak istiyorsunuz. Ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Korkmayın cevabı bizde. Bu yazının sonunda Facebook sayfamı nasıl onaylatabilirim sorunuza yanıt bulmuş olacaksınız. Lafı çok uzatmadan Facebook Sayfa Onaylatma nasıl yapılır başlayalım.

Facebook Sayfa Onaylatma

Facebook Sayfa Onaylatma

Facebook sayfa onaylatınca profilinizin yanında bir mavi tık işareti olur. Eskisinden daha resmi ve havalı gözükür. Peki bu onay nasıl alınır ?

Eğer yurt dışında yaşıyor olsaydınız Facebook sayfanızı daha kolay şekilde onaylatabilirdiniz. Facebook sayfanızı onaylatmak için belli kriterlere sahip olmanız lazım. Mesela günlük etkileşiminiz veya beğeniniz bir hayli yüksek olmalı.

Normal şartlarda Facebook sayfa onaylatma işlemi Facebook’un yardım merkezi üzerinden direkt yapılıyor. Ama Facebook sayfa onaylatma bölümüne girdiğinizde ne yazık ki bu özellik herkes tarafından kullanılamamaktadır uyarısıyla karşılaşıyorsunuz. Yani Facebook bizim ülkemizden doğrudan sayfa onaylatmaya izin vermiyor diğer ülkelerde olduğu gibi. Peki bu sayfa onaylatmayı Türkiye’den nasıl yapabiliriz ?

Ülkemizde sayfa onaylatma işlerini yapan ajanslar var. Bu sosyal medya ajansları Facebook ile iş birliği içinde oluyor ve sayfalarınızı belli bir ücret karşılığında onaylatıyorlar. Ne yazık ki ülkemizden sadece bu şekilde onaylatabilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.