Kapat
Sponsor Reklamlar
Facebook’tan Nasıl Video İndirilir?
Sosyal Medya 233 views 3

Facebook’tan Video Nasıl İndirilir?

facebook video indirme programı, facebook video indirme ios, facebooktan telefona video indirme, facebook video indir, facebook video indirme programı mp4, facebook video indirme 

Facebook’tan Nasıl Video İndirilir?

En popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Facebook’ta gezinirken beğendiğimiz ve kaydetmek istediğimiz videolar karşımıza çıkabiliyor. Bu durumlarda size videoları indirmenizi sağlayacak bazı programlar bulunuyor. Bu yazıda PC’de program kullanmadan nasıl olacağını ve mobil cihazınızda hangi programları kullanarak indirebileceğiniz anlatacağız.

Android Cihazlarda İndirme

Facebook’tan Video Nasıl İndirilir?

SnapTube uygulamasını cihazınıza indirerek başlamanız gerekiyor. Facebook uygulamasında indireceğiniz videoyu açtıktan sonra “…” kısmına tıkladıktan sonra Copy URL deyin ve bunu yaptıktan sonra ekranda bir işaret belirecektir. Buna dokunarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

iOS Cihazlarda İndirme

AppStore’dan MyMedia uygulamasını cihazınıza yüklemelisiniz. İndirmek istediğiniz videoyu Facebook uygulamasında açtıktan sonra paylaşma seçeneklerinden Bağlantıyı Kopyala kısmına dokunun ve şimdi de MyMedia uygulamasını açın. Uygulamada savefrom.net web sitesine gittikten sonra kopyaladığınız bağlantıyı sitedeki boşluğa yapıştırın. Beliren seçeneklerinden birini seçerek indirmeyi başlatabilirsiniz.

PC’de İndirme

Yöntem 1:

İndirmek istediğiniz videonun üzerine tıkladıktan sonra Show Video URL deyin ve bu adresi kopyalayın. www.fbdown.net sitesine gidip kopyaladığınız linki buraya yapıştırın. Daha sonra Download tuşuna tıklayarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

Yöntem 2:

İndirmek istediğiniz videoya sağ tıklayın Copy URL dedikten sonra yeni sekmeye bu adresi yapıştırın. Daha sonra linkteki “www” kısmını silip yerine “mbasic” yazın. Daha sonra bu adreste videoyu açtıktan sonra artık sağ tıklayarak indirebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Android ve iOS cihazlarda bir programa ihtiyaç duyarken bilgisayarınızda herhangi bir programa gerek kalmadan dilediğiniz videoyu indirebilirsiniz. PC’de kullanılan yöntem kimi telefonlarda kullanılabilse de gen olarak mobil cihazlarda etkin olmadığını söyleyelim.

“Facebook’tan Video Nasıl İndirilir?” üzerine 3 yorum

 1. Nevin BİBER dedi ki:

  Werdiginiz site bende calismiyor sebebi ne olabilir

  1. Abdullah YANARATEŞ dedi ki:

   Hangi siteden bahsediyorsunuz, size tavsiyem snaptube kullanın, daha kullanışlı.

 2. Anonim dedi ki:

  Kullanışlı bir Bilgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.