Oyun

Farming Simulator 22 Sistem Gereksinimleri

Her sene yeni sürümüyle karşımıza çıkan ve halen birçok oyuncu tarafından sıkılmadan oynanan Farming Simulator oyununun yenisi olan Farming Simulator 22 Sistem gereksinimleri birçok oyuncu tarafından araştırılıyor. 2021 yılının sonunda piyasaya sürülen ve kısa süre içerisinde Steam listelerinde en çok satılan oyunlar arasına girmeyi başaran Farming Simulator 22, diğer oyunları ile neredeyse aynı özelliklere sahip. Fakat hem grafiksel olarak hem de dinamikler olarak önceki oyunlara göre daha üst düzey olduğunu görebiliyoruz. Bizler de bu içeriğimizde Farming Simulator 22 sistem gereksinimlerini inceleyecek ve bilgisayarınızın bu oyunu açıp açmayacağını sizlere göstereceğiz.

Farming Simulator 22 Sistem Gereksinimleri

2021 yılının sonundan günümüze oyun dünyasında birçok ödül almayı başararak, çiftçilik oyunları arasında en iyisi olarak gösterilen Farming Simulator 22, gelişmiş grafikleri ile size büyük bir çiftlik kurma imkânı sunuyor. Bunun yanında içerisinde hayvancılık ve ormancılık gibi özellikleri de barındıran oyunumuz birçok markada traktör, çiftlik malzemesi ve tarım ürünü sunuyor. Sakince vakit geçirmek ve kafanızı dağıtmak için bir oyun arıyorsanız Farming Simulator 22 sizin oyununuz olabilir.

Oldukça geliştirilmiş bir oyun olan ve günümüz grafiklerine de uyumlu yapıda bulunan oyunumuz, yüksek bilgisayar gücüne ihtiyaç duymaktadır. Yani bu oyunu oynayabilmek için güçlü bir bilgisayarınızın bulunması gerekmektedir. Eğer sistem gereksinimlerini karşılayacak bir bilgisayarınız bulunmuyorsa oyunu almanız ve indirmeniz mantıksız olacaktır. Çünkü oyunu oynayabilmeniz mümkün olmayacaktır. Bu yüzden ilk olarak sistem gereksinimlerini incelemeniz gerekmektedir.

Farming Simulator 22 Sistem Gereksinimleri
Farming Simulator 22 Sistem Gereksinimleri

Farming Simulator 22 Minimum Sistem Gereksinimleri

Düşük ayarlarda daha güçsüz bilgisayarların da oynaması mümkün olan Farming Simulator 22, en iyi deneyim için yüksek bilgisayar özelliklerine ihtiyaç duymaktadır. Yine de oyunumuzu oynamak istiyorsanız ve güçlü bir bilgisayarınız bulunmuyorsa minimum sistem gereksinimlerini inceleyerek bilgisayarınızın oyunumuzu açıp açamayacağını görebilirsiniz.

 • Windows 10 64-Bit İşletim Sistemi
 • AMD FX-8320 veya Intel Core i5-3330 İşlemci
 • AMD Radeon R7 265 2GB veya NVIDIA GeForce GTX 660 2GB Ekran Kartı
 • DirectX 11
 • 8GB RAM
 • Çevrimiçi oyun deneyimi için internet bağlantısı
 • 35GB+ Depolama Alanı (SSD önerilir)

Bu sistem gereksinimlerine eş değer veya daha yüksek donanım ögelerine sahip bir bilgisayarınız bulunuyorsa oyunumuzu hemen satın alabilir ve indirmeye başlayabilirsiniz. Ancak bu gereksinimlerin altındaki bilgisayarlarda oyunumuzu çalıştırmak maalesef mümkün olmayacaktır. Buradaki donanımlara eş değer bir bilgisayarınız varsa en düşük ayarlarda ortalama altı bir deneyimle oynayacağınızı da unutmayın.

Farming Simulator 22 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Farming Simulator 22 oyununu orta ve yüksek grafiklerde en yüksek deneyimi alarak oynamak istiyorsanız önerilen sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekiyor. Yukarıda belirtilmiş olan minimum sistem gereksinimlerinden daha iyi bir bilgisayara sahipseniz, önerilen sistem gereksinimlerini inceleyerek oyunumuzu ne kadar daha kaliteli oynayabileceğinizi görebilirsiniz.

 • Windows 10 64-Bit İşletim Sistemi
 • AMD Ryzen 5 1600 veya Intel Core i5-5675C İşlemci
 • AMD Radeon RX 570 6GB veya GeForce GTX 1060 6GB Ekran Kartı
 • DirectX 11 veya üstü
 • 12GB DDR4 RAM (3000MHz üstü önerilir)
 • Çevrimiçi oyun deneyimi için genişbant internet bağlantısı
 • 35GB+ Depolama Alanı (M.2 SSD Önerilir)

Burada belirtilen sistem gereksinimleri Farming Simulator 22 geliştiricileri tarafından paylaşılan ve oyunumuzu oynayabilmek için olması gereken donanım ögelerine sahip sistem gereksinimleri olarak bilinmektedir. Buradaki donanım ögelerinden daha güçlü donanımlara sahipseniz orta ve yüksek ayarlarda 60FPS+ değerlerde oyunumuzu oynayabilirsiniz.

Farming Simulator 22 Önerilen Sistem Gereksinimleri
Farming Simulator 22 Önerilen Sistem Gereksinimleri

İçeriğimizde tüm detaylarıyla Farming Simulator 22 sistem gereksinimleri konusunu incelemeye çalıştık. Umarız burada edindiğiniz bilgiler sayesinde sizler de oyunu oynayıp oynayamayacağınızı öğrenmişsinizdir. Steam üzerinden hemen 269TL’ye satın alabileceğiniz bu oyun ile saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacak ve kendinize özel bir çiftlik yaratabileceksiniz. Forza Horizon 5 Sistem Gereksinimleri başlıklı içeriğimizi de ziyaret edebilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu