Blog

Fenomio nedir? Para nasıl kazanılır? Kazanılan para nasıl çekilir?

Fenomio, sosyal medya fenomenlerini ve markaları buluşturarak fenomenlere para kazanma şansı tanımaktadır. Para kazanma işlemi markalara ait uygulamaların cep telefonlarına indirilmesi ve indirme başına ücret ödenmesiyle gerçekleşmektedir. Fenomio’ya nasıl üye olunur, markalara nasıl başvurulur, nasıl para kazanılır ve kazanılan para nasıl çekilir gibi daha detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam ediniz.

Fenomio Fenomen Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle Fenomio sitesine üye olmak gerekiyor. Daha sonra platformlar sekmesi altında ilk başta instagram hesabınız ile Fenomenlik başvurusu yapmanız gerekiyor. Başvurunuz 45 dakika içerisinde sonuçlanmaktadır. Başvurunuzun sonuçlanabilmesi için Instagram hesabınızın muhakkak gizli olmaması gerekmektedir. Aksi takdirde başvurunuza cevap gelmeyecektir.

fenomio para nasil cekilir 3

Instagram başvurunuz gerçekleştikten sonra ise TikTok ve varsa YouTube kanalınız için platformlar seçeneğinden de sosyal medya hesaplarınızı eklemekte fayda var. Nedeni ise Fenomio’da bulunan markalar daha çok TikTok üyelerinin başvurularını kabul etmektedir.

Markalara Başvuru

Fenomio’da Tüm Markalar seçeneği altında başvuru yapabileceğiniz markaları göreceksiniz. Burada bulunan Trendyol, Çiçek Sepeti, Hopi gibi markalar, uygulamalarını indirme başına ne kadar kazanacaklarını ve toplam bütçeyi göstermektedir. İstediğiniz marka yada markalara başvurunuzu yapabilirsiniz. En kısa sürede başvurunuz marka tarafından değerlendirilip geri bildirimi en kısa sürede alabilirsiniz.

Markaya yaptığınız başvuru kabul edildikten sonra ise, marka size sadece size ait bir link gönderecektir. Bu linki sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak artık para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kazanılan Para Nasıl Çekilir

fenomio para nasil cekilir 2

TikTok gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaştığınız linklerden kazandığınız parayı Fenomio sitesinde istatistikler kazançlar kısmında görebilirsiniz. Burada kazançlar sekmesinin hemen altında bulunan Hesap Bilgileri seçeneğinden banka hesap bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde giriniz. Kazandığınız paralar her ayın başında 10 gün içerisinde hesap bilgileri kısmında belirtiğiniz IBAN hesabınıza aktarılacaktır.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu