BlogWindows

Film Nasıl İndirilir %100 Cep Telefonu Bilgisayar

Film Nasıl İndirilir ; film severlerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesidir. İnternette çok fazla film sitesi vardır. Ama izlediğiniz filmleri bilgisayarınıza yada cep telefonunuza indirmenize izin vermemektedirler. Bunu nedeni sizleri sitede daha fazla tutmak istemeleridir.

Ayrıca YouTube’da bir çok yerli yabancı film bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlerle Android telefonunuza YouTube’dan film nasıl indirilir ve bilgisayarlarınıza film sitelerinden film nasıl indirilir onu paylaşacağız.

Cep Telefonlarına Film Nasıl İndirilir (YouTube)

YouTube’da beğendiğiniz filmleri Android telefonlarınıza indirmek için çok güzel bir uygulama var. Uygulamanın adı SnapTube. Uygulama Play Store da bulunmuyor. Ayrı bir linkten indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı iOS için indirememektesiniz maalesef. SnapTube uygulamasını indirmek ve YouTube’dan film indirmek için aşağıdaki adımları uygulayınız.

 1. https://www.snaptubeapp.com/tr/” linke tıklayınız ve uygulamayı indiriniz.
 2. YouTube da beğendiğiniz herhangi bir filmi açınız.
 3. YouTube da filmin üst köşesinde bulunan sağ tarafı gösteren ok işaretine dokunun.
 4. Telefonunuzda açılan sekmede Panoya Kopyala seçeneğini tıklayın.
 5. Tıkladıktan sonra cep telefonunuzda YouTube da sap tarafta sarı bir ok (indirme) işareti çıkacaktır. Ok işaretine tıklayın.
 6. Açılan sekmede filmi hangi boyutlarda indirmek istediğinizi soracaktır. Kaliteli bir film izlemek için sizlere HD olanları seçmenizi öneriyoruz.
 7. İstediğiniz kaliteyi seçtikten sonra film indirme işlemi başlayacaktır. Cep telefonunuzda yeterince alan olduğundan emin olun. Unutmayın HD film indirmek internet verinizin bitmesine neden olabilir. Wi-Fi ağından bağlanarak indirmeyi deneyiniz.

Bilgisayara Film Nasıl İndirilir

Film sitelerinden bilgisayarınıza film indirmek için sizlere en başta IDM yani Internet Download Manager programını öneriyorum. Çok başarılı bir program. Programın ücretsiz versiyonu mevcuttur. Bilgisayarınıza IDM ile film sitelerinden film indirmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

Film Nasıl İndirilir
film nasıl indirilir
 1. Programın ücretsiz versiyonunu bilgisayarınıza kurun.
 2. Programı kurduktan sonra Chrome, Yandex yada Explorer tarayıcılarınız açıksa kapatıp tekrardan açın. IDM kullandığınız tarayıcıda aktif hale gelecektir.
 3. Sonra indirmek istediğiniz filmi bulup Play tuşuna basın. Videonun sağ üst köşesinde IDM işareti çıkacaktır, ona tıklayın.
 4. Filmi bilgisayarınızda nereye kaydedeceğinizi seçip indirebilirsiniz.
 5. Tarayıcınızı kapatsanız da IDM filmi indirmeye devam edecektir.

IDM’nin deneme süresi 30 gündür. 30 gün sonra sizden ücretli versiyona geçiş yapmanızı isteyecektir. Ama bazı siteler IDM’nin tam sürümünü sitelerinde paylaşmaktadır.

Cep telefonlarına ve bilgisayarlara film ve dizi indirmek için kullanacağınız bu iki uygulama ve programı çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Tercih ettiğiniz uygulama yada program ile film yada dizi indirdiyseniz yaşadığınız deneyimi yoruma yazarak ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca bakınız: Dizi nasıl indirilir ve bu yazımız da ilginizi çekebilir YouTube Videoları Açılmıyor Sorunu Kesin Çözüm

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Değerli takipçimiz film ve dizi indirmek için önerdiğimiz uygulamaları beğenmenize sevindik.

 1. Önerdiğiniz uygulama ve programla film indirmeyi deneyeceğim. Bakalım ise yararsa çok güzel olur… 🙂

  1. Deneyebilirsiniz Ceren hanım, film ve dizi indirmek için en iyi program ve uygulamalar yukarıda bahsettiklerimiz.

  1. Önerdiğimiz her iki uygulama ve programda %100 çalışmaktadır, değerli ziyaretçimiz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu