Kapat
Football Manager 2018
Oyun 211 views 0

Football Manager 2018 Çıktı

Football Manager 2018 Çıktı

SEGA ve Sports Interactive, serinin uzun zamandır beklenen oyununu Football Manager 2018 mağazalarda ve dijital olarak satışa sundu. Geçen seneki oyunun getirdiği yenilikler çoğu oyuncu tarafından oldukça beğenilmişti. Bu sene ise bunların üstüne yeni özellikler geliyor.

Football Manager 2018 Çıktı Yeni Özellikler

  • Değişen taktik ekranı, analizi daha fazla ön plana çıkarıyor.. Bununla birlikte oyunculara gelen yeni rollerle her oyuncudan maksimum verim alma şansınız artıyor.
  • Abartılı ve alakasız transfer ücretlerine ve sözleşme şartlarına son gelmiş gibi görünüyor. Daha gerçekçi ve gerçek dünyaya uygun miktarlar göreceğiz.
  • Oyuncuların sağlığı konusunda daha ayrıntılı bilgiler göreceğiz. Sağlık ekibiniz, sakatlanma riskleri ve bundan nasıl kaçınılacağı gibi konularda artık size rapor verecek.
  • Yine daha gerçekçi şekilde oyuncu izleme ve takip etme imkanı bulacağız. Kulüplerin kullandığı yöntemleri oyunda görme şansımız bulunuyor.
  • Maç grafikleri ve maç sırasındaki ögelerin geliştirilmesi ise bir başka yenilik. Daha şık ve gerçekçi stadyumlar, oyuncular, kulübeler göreceğiz.
  • Artık başarılı olmak için takımın kimyasını daha fazla önemsemeniz gerekecek. Oyuncular ve gruplar arasındaki ilişkilere olduğu gibi soyunma odasındaki havaya da dikkat etmek gerekecek.
  • Daha uygun bütçeler ve Fantasy Draft bölümünde birkaç yeni kurulum seçeneği ve yeni arayüz göreceğiz.

Yenilikler Fark Yaratacak

Görüldüğü gibi geçen seneki başarının ardından, bu sene de Football Manager 2018 birçok yeni özellikle karşımıza çıkacak. FM serisi tutkunları yine bilgisayarın başından ayrılamayacak gibi görünüyor. 1000 ’den fazla yenilik onları oyuna daha çok bağlayacak. Bu yeniliklere baktığımızda genel olarak daha ayrıntılı ve gerçekçi olmaya programlanmış bir oyun göreceğiz diyebiliriz..


admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.