Kapat
Sponsor Reklamlar
futbol-oyunlari
Oyun 181 views 0

Football Manager 2018 ne zaman çıkacak

Football Manager 2018 ne zaman çıkacak?

Menajerlik oyunu tutkunlarının en çok sevdiği oyunlardan birisi olan Football Manager 2018 yılında da yeni versiyonunu yayınlayacak. Football Manager 2018, menajerlik oyunu tutkunlarıyla 10 Kasım Cuma günü buluşacak.

Football Manager 18 resmi site üzerinden satışlara başladı. Bu satış bir ön sipariş gibidir. Yani ön sipariş verseniz bile oyunu 10 Kasım cuma günü oynayabilirsiniz. Ancak ön sipariş verdiğiniz zaman oyunu ilk oynayan insanlardan birisi olursunuz.

Football Manager 2018’de yeni özellikler

Football Manager 2018 yepyeni bir oyun motoruyla birlikte kullanıcılarına sunuluyor. Oyunun önceki versiyonları olan Football Manager 16 ve Football Manager 17 versiyonlarında oyun motorunda fazla değişiklik olmamıştı. Ancak 2018 yılındaki versiyonunda güzel bir oyunu motoru kullanıcılarını bekliyor.

Football Manager 18 oyununda takım içinde gruplaşmalar olacak. Yani aynı uyruğa sahip oyuncular size bir anda cephe alabilirler. Takım içerisinde aynı dili konuşan ya da aynı uyruktan olan kişiler gruplaşma yapabilecektir. Bu da oyunun daha gerçekçi bir hal almasını sağlayacaktır.

Oyun içerisinde grafikler, ligler ve lisanslar konusunda da değişiklikler olması beklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.