Kapat
Sponsor Reklamlar
FX de Yayınlanan En İyi Diziler
Dizi 1.122 views 2

FX de Yayınlanan En İyi Diziler

FX de Yayınlanan En İyi Diziler

FX kanalı dünyada en çok izlenen dizileri sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de The Walkind Dead dizisidir. Teknozum ailesi olarak FX’de takip edebileceğiniz ve severek izleyebileceğiniz FX de Yayınlanan En İyi Diziler ‘i sizler için derledik. Sizlerin favori dizisi hangisi, yorum yaparak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.  Sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak arkadaşlarınızın bu dizilerde haberdar olmalarını sağlayabilir yada arkadaşlarınıza tavsiyede bulunabilirsiniz.

The Walking Dead

FX de Yayınlanan En İyi Diziler

The Walking Dead, Frank Darabont tarafından aynı isimle çıkmış olan bir çizgi romandan uyarlanan bir televizyon dizisidir. Dizinin başrol oyuncusu Andrew Lincoln, geçirdiği bir kaza sonrası komaya giren ve tüm dünyaya zombilerin hâkim olduğu ve insanların geleceğinin tehlikede olduğu bir dünyada uyanan Rick Grimes karakterini canlandırır. Rick Grimes bulunduğu hastaneden uyanır ve ailesini bulmak için yollara düşer. Yol boyunca da zombi istilasının ne boyutta olduğunu görür ve kendisi gibi hayatta kalmış diğer insanlarla tanışır. Geniş bir izleyici kitlesi bulunan dizi FX’de cumartesi günleri 21.30 izleyiciyi ile buluşuyor.

American Horror Story

FX de Yayınlanan En İyi Diziler

Yapımcılığını Ryan Murphy’nin üstlediği dizi FX’te yayınlanıyor. Altın Küre ve Emmy ödülünü alan dizi, dünya çapında geniş bir izleyici kitlesine sahip. Her sezonunda farklı karakterler ve farklı mekanlar vardır. Konusu da her sezon değişiklik gösterse de tarz olarak kendisini kanıtlamıştır.  American Horrror Story Çarşamba günleri 23.35’te izleyiciye sunuluyor.

Better Things

FX de Yayınlanan En İyi Diziler

Çok izlenen FX dizilerinden birisi olan Better Things, bekar bir annenin üç çocuğu ile hayata tutunma çabasını anlatıyor. Oyunculuk kariyerine devam ederken karşılaştığı zorluklar da genel hatlarıyla dizinin konusunu oluşturuyor. İlk sezonu yayınlandıktan sonra beğeni toplayan dizi, ikinci sezonuyla da FX kanalına yayınlanmaya devam edecek.

The Gifted

FX de Yayınlanan En İyi Diziler

Çocuklarının garip bir şekilde olağanüstü güçlerinin olduğunu öğrenen bir ailenin hayatının değişmesini anlatan dizi de başrolde daha önce True Blood dizisinde ünlenen Stephen Moyer oynuyor. FX kanalında pazar günleri 21.30’da yayınlanıyor.

Bones

FX de Yayınlanan En İyi Diziler

Başrolünde David Boreanaz’ın olduğu Bones, gerçek hayatta da yaşanmış olan bir olaydan esinlenmiştir. Uzman bir antropolog olan Brennan cinayete kurban giden insanların kemikleri üzerinden yaptığı incelemelerde diğer uzmanların bulamadığı kanıtları bulmayı başaran başarılı bir bilim insanıdır. Sonunda kendi ekibini kuran Brennan’ın cinayetleri çözme hikayelerini anlatan dizi, FX kanalında cumartesi günleri 16:30’da yayınlanıyor.

The Americans

FX de Yayınlanan En İyi Diziler

İki profesyonel ajan olan Elizabeth ile Philip’in özel hayatlarını ve iş ilişkilerini konu alan bol ödüllü bir dizi olan The Americans dizisinde başrolleri Keri Russell ve Matthew Ryes canlandırıyor. The Americans salı günleri 21:30’da yayınlanıyor.

Sleepy Hollow

FX de Yayınlanan En İyi Diziler

İyilik ve kötülüğün ortasında kalan gizemlerin çözüşmesini konu alan dizi küçük bir kasabada geçen olayları konu alıyor. Dizinin baş karakteri olan Ichabod Crane Bağımsızlık Savaşı sırasında İngiltere için çalışan bir askerdir fakat aldığı yaralar sonucunda bayılan Crane gözlerini bir mağarada açar. Fakat aradan 250 yıl geçmiştir ve dünya onun için artık bambaşka bir yerdir.

abdullah yanarateş

“FX de Yayınlanan En İyi Diziler” üzerine 2 yorum

  1. Salih Aras dedi ki:

    American Horro Story izlediğim bir dizi her sezon aynı karakterler yeni hikayeler ile yeni başlangıçlar yapıyor. Yalnız çok iyi dizi, gerilim ve korku dalında en iyiler arasında

  2. Çağlayan YAVUZ dedi ki:

    FX AMC History Channel bunlar mükemmel şeyler, umarım Türkiye’de de böyle yapımcılar türer ve gelişmiş çağdaş yapıtlar üretmeye başlayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.