Akıllı TelefonlarBlogSosyal Medya

Galatasaray GS Duvar Kağıtları Full HD

Galatasaray Duvar Kağıtları GS taraftarlarının tuttukları takıma aşklarını hem cep telefonlarında, bilgisayarlarında ve tabletlerinde kullandıkları fotoğraflar yada yapılan resimli çalışmalardır. Bu duvar kağıtları genelde Galatasaray SK Futbol Takımı’nın logosu olan GS amblemleri ile oluşmaktadır. Elbette takımın renkleri olan sarı kırmızı renkler ve Aslan Simgesi duvar kağıtlarında bolca yer almaktadır. Şimdi sizlerle hem Galatasaray takımının amblemi GS, hem simgesi aslan ve 4 yıldızlı duvar kağıtları ile baş başa bırakalım.

Galatasaray GS Duvar Kağıtları

Sizler için derlediğimiz GS duvar kağıtlarını cep telefonunuza indirmek için resme basılı tutunuz. Daha sonra kaydet yazısı çıkmasını bekleyiniz. Kaydet butonuna tıkladıktan sonra beğendiğiniz dubar kağıdı cep telefonunuzun galeri, indirilenler yada dosyalar bölümüne kayıt olacaktır.

Duvar Kağıdı Oluşturma

Cep telefonunuza indirdiğiniz duvar kağıdını ekran resmi olarak kullanmak için telefonunuzda ayarlar, ekran ayarları kısmından yapabilirsiniz. Yada indirdiğiniz resmi bularak 3 noktalı kısımda ekran resmi olarak ayarla seçeneğini seçebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman değiştirmek yada kaldırmak için ise yine ekran ayarları kısmından değişiklik yapabilirsiniz.

Sizlerle paylaştığımız Galatasaray Duvar Kağıtlarını beğendiğinizi umuyoruz. En çok sevdiğiniz duvar kağıdı hangisiydi?


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı