Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
İOS 11’De Çalışmayacak Uygulamalar
ios 307 views 0

Gelişmiş Metin Editörü Write iOS

İOS platformunu kullanan İphone, metin uygulamaları açısında oldukça kötü performans veriyordu. Uygulama geliştiricileri üzerinde çalışarak yeni çözümler buluyorlar. Bu uygulamalardan biri de yeni yayınlanan İOS uyumlu Write uygulamasıdır. Uygulamaya dışardan baktığımızda dijital not defteri kullanan kullanıcılara oldukça faydalı olacağa benziyor. Gelişmiş Metin Editörü Write iOS;

Gelişmiş Metin Editörü Write iOS

İOS platformunda dijital not almaya yarayan Evernote ve Drafts gibi metin programlarını biliyorsunuzdur. Write metin editörü de Drafts tarzı bir uygulama olsa da ondan çok daha iyisini kullanıcılarına sunuyor.

İOS üzerinde çalışan metin editörü uygulaması; düz yazı, yazı işaretleme, tam ekran yazma ve okuma gibi metin düzenleme özelliklerinin yanında Dropbox ve İcloud ile dosya eşleştirme ve dosya yönetimi için de kullanılabiliyor.

Write metin editörünün, diğer editörlere göre daha gelişmiş bir klavyesi vardır. Bu uygulama işe klavyeye getirilen yenilikler ise; özel işaretleme araç çubuğu, kayıt ve silme kısayolu gibi özelliklerdir. Aynı zamanda imleç ön plana alınarak tasarlanan TrackPad ekranıyla, imleci bilgisayar ortamında kullanma rahatlığı sağlıyor.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.