Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Gizli Numaradan Arayanı Bulma Türk Telekom
ÇözümNet 1.508 views 0

Gizli Numaradan Arayanı Bulma Türk Telekom

Gizli Numaradan Arayanı Bulma Türk Telekom ; Bir çoğumuz bir kaç kez gizli numaradan çağrı almışızdır. Gizli numaradan gelen çağrılar bazen yakın dostlarımız yada akrabalarımızdan gelmekte bazense sadece çaldırıp kapatma şeklinde olmaktadır. Çoğu zaman gizli numaradan gelen çağrıları önemsemeyiz. Ama bazı durumlarda gizli numaradan gelen çağrılar gerçekten çok sinir bozucu olma düzeyine gelmektedir. Bu gibi durumlarda gizli numaradan gelen aramayı bulmak için Türk Telekom kullanıcıları internet üzerinden Google’da arama yapmaktadır. Bu aramalar “gizliden arayanı bulma, gizli numaradan kim aramış, beni kim aradı, gizli numara arıyor, gizli numaradan arayan kim, özel numara arıyor” gibi sorulardır. Türk Telekom aboneleri için gizli numaradan arayan kişinin numarası nasıl bulunur yazımızın devamında öğrenebilirsiniz.

Gizli Numaradan Arayanı Bulma Türk Telekom

Gizli Numaradan Arayanı Bulma Türk Telekom

Türk Telekom aboneleri için gizli numaradan arayanı bulmanın iki yolu vardır. Bunlardan birincisi Türk Telekom’un Online İşlemler uygulaması ile, diğeri Türk Telekom internet sayfası olan Online İşlemler menüsü ile mümkündür. Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ile gizli numaradan gelen aramayı bulmak için aşağıdaki adımları izleyiniz;

  1. Online İşlemler uygulamasına giriş yapın. Gelen ekranda Mobil seçeneğini seçin.
  2. Daha önce giriş için şifre almışsanız ilgili resme tıklayın. Eğer almamış iseniz *952# tuşlayarak şifrenizi ilgili alana girin.
  3. Sizden resim seçmeniz isterse unutmayacağınız bir resim seçin. Daha sonraki girişlerde bu resmi kullanacaksınız.
  4. Türk Telekom Online İşlemler menüsü ana ekrana geldiğiniz zaman, Faturalarım sekmesine tıklayın. Gizli arama aldığınız döneme ait faturayı (Yeni ise Güncel Tutar seçeneğini seçin) seçin.
  5. Tüm Kullanımlarım‘a ait bölümde gizli numaradan gelen arama ile ilgili tarihe bakarak gizli numaradan gelen aramayı ve numarayı görebilirsiniz.

Türk Telekom internet sayfası Online İşlemleri kullanarak gizli numaradan gelen aramayı öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyiniz;

  1. İlgili sayfaya giriş yaptıktan sonra, cep numaranızı girip, cep telefonunuzda *952#  tuşlayarak telefonunuza gelen kodu ilgili alana giriniz.
  2. Açılan sayfada Fatura İşlemlerim > Kullanım Detaylarım > İlgili Fatura Dönemini seçip > Tümü > Görüntüle şeklinde yaparsanız gizli numaradan gelen çağrının tarihine bakarak gizli numarayı görebilirsiniz.

Gizli numaradan gelen aramayı bulduysanız yoruma yazarak ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.