Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
google pixel buds
İnceleme 382 views 0

Google Pixel Buds Kulaklık İle 40 Dilde Çeviri İmkanı

Kulaklıkta çığır açan Google Pixel Buds

Teknoloji dünyasında meydana gelen gelişmeler günlük yaşantımızda işlerimizi kolaylaştırmaya devam ediyor. son olarak Google tarafından lansmanı yapılan Google Pixel Buds hayatımıza giriş yaptı.

Pixel Buds, kablosuz kulaklık özelliğine sahip olan bir teknolojik üründür. Bu ürün kablosuz kulaklık olma özelliğinin yanı sıra çeviri yapabilme özelliğine sahip bir kulaktır. Kulaklıkta sağ ve sol kulaklıkları birbirine bağlayan bir kablo bulunmaktadır. Ancak bu kablolar sadece kulaklıkların birbirine bağlanmasını sağlamak için yapılmıştır. Cihazın çalışması için Bluetooth teknolojisinden faydalanılmıştır.

Pixel Buds, kullanımında dikkat çeken bir diğer nokta da cihazın diğer sağ kulaklık üzerinde Google Asistan’ a bağlanmayı sağlayan bir tuşun bulunması. Bu tuşa basıldığı anda telefonunuzda bulunan bildirim ya da mesajları dinleyebileceksiniz.

 Pixel Buds kaç dili çevirebiliyor?

Pixel Buds toplamda 40 farklı dili çeviri yapma özelliğine sahip bir kulaklıktır. Kulaklığın yapılış amacı iki farklı dili konuşan insanın birbirleriyle çok kolay bir şekilde sohbet etmesini sağlamaktır. Siz konuştuğunuz anda karşınızdaki kişi için onun diline uyarlayıp söylediklerinizi ona iletecek. kulaklığın şarjını tam doldurduktan sonra 4 saat boyunca kullanabileceksiniz.

Pixel Buds fiyatı ne kadar?

Google tarafından kullanıcılarına sunulan Pixel Buds’ın piyasaya çıkış fiyatı 159 Dolardır. Ancak ürünün Türkiye’ de şuanda satışı yoktur. Ürünün ülkemize geldiği zaman ne kadar fiyattan satılacağı konusunda da herhangi bir bilgi yoktur.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.