Kapat
Google Play Store Güncelleme Sorunu Çözümü
ÇözümNet 117 views 0

Google Play Store Güncelleme Sorunu Çözümü

Google Play Store Güncelleme Sorunu Çözümü, Google Play Store güncelleme yapmıyor, Google Play indiriliyor sorunu, Google Play Store indirme bekleniyor sorunu, Play Store indiriliyor da kalıyor, android indiriliyor yazıyor ama inmiyor, Google Play Store’dan indirme yapamıyorum

Google Play Store Güncelleme Sorunu Çözümü

“Hata! Paket dosyası doğru bir şekilde imzalanmadı. Uygulamanın önceki kopyasına ait yüklemeyi kaldırın ve tekrar deneyin” şeklinde bir uyarı alıyorsanız muhakkak Google Play Store Güncelleme Sorunu ile karşı karşıyasınız demektir. Google Play Store Güncelleme Sorunu için aşağıda belirtilen çözüm yollarını deneyebilirsiniz.

Hesabınızı Sekronize Edin

Google Play hesabınızı uzun süre senkronize etmediyseniz Google Play Store Güncelleme hatası alıyor olabilirsiniz. Senkronize etmek için telefonunuzdan Ayarlar > Hesaplar > Eşitleme (Sekronizasyon) seçeneklerinden Google hesabınızı Google Play sunucuları ile eşitleyiniz.

Önbelleği Temizleyin

Telefonunuzdan Ayarlar > Uygulamalar menüsüne gelin. Burada sorun yaşadığınız Google Play Store yada Google Play hizmetleri uygulamasına dokunun ve sırası ile Zorla durdurVerileri temizle, (Önbelleği sil), Güncelleştirmeleri kaldır işlemlerini uygulayın.

Google Play Store Güncelleme Sorunu  Google Play Store Güncelleme Sorunu

Daha sonra Play Store’a girip uygulamayı güncelleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.