Oyun

GTA 5 Polisten Kurtulma Hilesi Nedir, Nasıl Yapılır?

Grand Theft Auto oyunlarını hepimiz severek ve eğlenerek oynuyoruz. Bu oyunların sonuncusu olan ve Dünya’da satış rekorları kıran GTA 5 ise halen milyonlarca oyuncu tarafından aktif olarak oynanıyor. Fakat oyun içerisinde bazen bazı durumlar can sıkıcı haller alabiliyor.

Böyle olunca hile kullanmak istiyoruz ve hileleri araştırmaya başlıyoruz. Bu can sıkıcı durumlardan biri olan polislerin peşimize takılmasından da kurtulmanın hilesi bulunuyor. Bu yazımızda GTA 5 oyununda polisten nasıl kurtulabileceğinizi göstereceğiz.

Ayrıca bakınız: GTA 5 tüm hileler

İçindekiler

GTA 5 Polisten Kurtulma Hilesi

Oyun içerisinde yaptığınız davranışlara göre polisler peşinize düşmüş olabilir. Hatta aranma seviyeniz birçok yıldız olabilir. Bu gibi durumlardan hile yazarak kurtulabilmeniz mümkündür. Ancak GTA 5’te diğer GTA oyunları gibi tek bir hile ile tüm polislerin peşinizi bırakmasını sağlayamazsınız. Aşağıda vereceğimiz hile ile yalnızca bir aranma seviyesi düşürebilirsiniz. Birden fazla kez bu hileyi yazarak aranma seviyenizi sıfırlayabilirsiniz.

  • PC İçin Aranma Seviyesini Düşürme: LAWYERUP
  • PC İçin Aranma Seviyesini Arttırma: FUGITIVE
  • PlayStation İçin Aranma Seviyesini Düşürme: R1, R1, Daire, R2, Sağ, Sol, Sağ, Sol, Sağ, Sol
  • PlayStation İçin Aranma Seviyesini Arttırma: R1, R1, Daire, R2, Sol, Sağ, Sol, Sağ, Sol, Sağ
  • Tüm cihazlarda oyun içerisindeki telefonunuzu açarak 1-999-5299-3787 numarasını ararsanız aranma seviyeniz düşecektir.
  • Tüm cihazlarda oyun içerisindeki telefonunuzu açarak 1-999-3844-8483 numarasını ararsanız aranma seviyeniz artacaktır.

Yukarıda verdiğimiz hileler ile aranma seviyenizi arttırabilir veya azaltabilir böylece istediğiniz zaman peşinize polisleri takıp, polislerden kurtulabilirsiniz. Bunun yanında isterseniz polislerden kurtulmak yerine şu hileleri de kullanabilirsiniz;

  • Maksimum Zırh ve Can Hilesi (Telefondan 1-999-887-853 numarasını arayın)
  • 5 Dakika Boyunca Ölümsüzlük Hilesi (Telefondan 1-999-724-654-5537 numarasını arayın)
  • Tüm Silahları Alma Hilesi (Telefondan 1-999-8665-87 numarasını arayın)

GTA 5 oyunu içerisinde hile kullanmak oyunun gerçek dünya deneyimini azaltmaktadır. Bu yüzden hile kullanmadan oynadığınız oyunda daha çok zevk alacağınıza emin olabilirsiniz. Ama yine de arada kaçamaklar yapabilir ve yukarıda bahsettiğimiz hileleri kullanabilirsiniz. Umarız oyun içerisinde polislerden kurtulmayı başarabilir ve eğlenceli bir oyun saati geçirebilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu