Reklam Alanı
Ketenpere
Sinema 79 views 0

Gülmeye Hazır Olun Ketenpere 3 Kasımda Vizyonda

Ketenpere 3 Filmi

Komedi konulu filmleri seven insanların Şafak Sezer’in başrollerde olduğu filmleri sevdiklerini biliyoruz. Özellikle Kolpaçino adlı film serisiyle Şafak Sezer büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı.
Şafak Sezer’in başrolünde oynadığı bir komedi konulu film daha sinemalara geliyor. Ketenpere filmi, daha önceki Şafak Sezer filminde oynayan birçok oyuncuyu da filme tekrar dahil etmiştir.

Ketenpere filminin yönetmenliğini Kamil çetin yapmaktadır. Kamil Çetin, daha önce Kalbimdeki Yabancı, Çılgın Dersane 4: Ada, Çılgın Dersane 3, Oğlum Bak Git ve Limon Ağacı gibi filmlerinde yönetmenliğini ve görüntü yönetmenliğini yapmış bir kişidir.
Ketenpere filmi oyuncuları: Şafak Sezer, Elif Erdoğan, Hakan Ural, Mehmet Esen, Orhan Aydın, Serkan Şengül, Volkan Başaran ve Turabi Çamkıran gibi oyuncular filmde yer almaktadır.

Turabi Çamkıran Ketenpere filminde

Survivor adlı yarışmada şampiyon olan Turabi Çamkıran filmlerde rol almaya devam ediyor. Turabi’nin pek çok hayran kitlesi, bu filmde nasıl bir rolde oynadığını merak etmektedir.

Ketenpere Filminin Konusu

Kalender (Şafak Sezer), figüranlık yapan bir insandır. Ara sıra dizilerde ve filmlerde yer alan sessiz, sakin bir karakterdir. Ancak bir akrabasının mali suçlarını kendi yapmış gibi gösteren Kalender cezaevine girer. Cezaevinde tanıştığı arkadaşı Vefa, Kalender’ i çok sever ve ona her zaman yardım eder. Cezaevinden çıkan Kalender’in hayali bir cast şirketi kurmaktadır. Vefa bu konuda Kalender’e yardım etmek için cezaevi dışındaki adamlarını devreye sokar. İşte komedi de bundan sonra başlamaktadır…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.