Reklam Alanı
Sinema 78 views 0

Hadi Be Oğlum 16 Şubat’ta Vizyonda

Hadi Be Oğlum 16 Şubat’ta Vizyonda

16 Şubat 2018 tarihinde sinemalardaki yerinizi almaya unutmayın. Dram konulu bir film olan Hadi Be oğlum filmi vizyona girmeye hazır. Hadi Be Oğlum filminde izleyici kitlesini bayağı hüzünlü olaylar beklemektedir.

Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi ve Feridun Düzağaç gibi ünlü isimlerin başrollerinde yer aldığı Hadi Be Oğlum filmi pek çok sinemaseveri ekran başına kitleyecek gibi duruyor. Hadi Be Oğlum filmi, Antalya’nın Kaş ilçesi sınırlarında çekilmiş bir filmdir.

Hadi Be Oğlum filminin konusu

Mesleği olan balıkçılıkla geçimini sağlayan Ali (Kıvanç Tatlıtuğ), eşini kaybettikten sonra oğlu Efe’yle (Alihan Türkdemir) birlikte yaşamına devam etmektedir. Efe, annesiz bir çocuk olmakla birlikte içine kapanık bir çocuktur. Babası Ali’ye bir kere olsun baba kelimesini söylememiş ve babasına hiç ilgi göstermemiştir. Ali, bu durumdan dolayı yeri geldiğinde ilgisini kazanmak için elinden geleni yapmış ama bazı zamanlarda bu durumdan dolayı pes etmiştir.

Efe’ nin piyanoya olan ilgisini keşfeden Ali, ona oyuncak bir piyano alarak onun hayatının bambaşka bir yola girmesini sağlamıştır.

Hadi Be Oğlum film oyuncuları

Kıvanç Tatlıtuğ, Alihan Türkdemir, Büşra Develi, Yücel Erten, Feridun Düzağaç gibi ünlü oyuncular filmde yer almaktadır.

Hadi Be Oğlum filminin yönetmenliğini Bora Egemen üstlenmiştir. Filmin yapımcılığını Fırat Doğu Parlak ve Koray Şahin yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.