İnceleme

Hometech HT 14 Book İnceleme

Hometech HT 14 Book

Günümüzde artan notebook fiyatlarını gördükçe kullanıcılar daha basit ve kullanışlı fiyat-performans ürünlerine yöneliyor. Hometech HT 14 Book modeli ise tam da bu alanda karşımıza çıkan ürünlerden biri. 550-700 TL fiyat aralığında bulunabilecek HT 14 Book, günlük işlerinizi rahatça karşılayabilecek hesaplı bir ürün. Hoş görünümünün yanında ince, hafif olması ve kolay taşınabilirliği ile göze çarpıyor. Ayrıca sessiz çalışan bir alet olmasını da başka bir artı olarak sayabiliriz.

Kimler Almalı?

Komplike bilgisayarlardansa daha basit ve günlük ihtiyaçları karşılamak için bir notebook arayan ve daha düşük bütçesi olan kullanıcılar için bu model oldukça uygun.

Özellikleri

Tasarımından başlayacak olursak siyah ve beyaz renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. İnce ve hafif olması kolay taşınabilirliği beraberinde getiriyor. 14 inç bir ekran boyutuna sahip olan bilgisayarın üst tarafında 0.3 megapiksel bir kamera bulunuyor. Intel Atom Bay Trail teknolojisi sayesinde bu ürün, bir fana ihtiyaç duymayacak kadar sessiz çalışıyor. 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile karşımıza çıkıyor ve hafızayı 64 GB daha artırma imkanı sunuyor. Ekranı 1366×768 çözünürlükte ve Windows 10 işletim sistemine sahip. Bu fiyata bir notebook satın aldığınızda performansını değerlendirirken üst seviye düşünmemeniz gerekiyor. Günlük iş gereksinimlerinizi halledebilir, film izleyip müzik dinleyebilir ya da internette gezebilirsiniz. Oyun performansı anlamında ise çok beklentiye girmemek gerekiyor. Normal kullanımda bir tam günü çıkardığını ve pil performansının iyi olduğunu söyleyebiliriz. 1000₺’nin altındaki modellerin bir kısmı ekranı klavyesinden ayrılabilir tipte karşımıza çıksa da HT 14 Book’un standart tarzda bir notebook olduğunu söyleyelim.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize devam etmek için reklam engelleyiciyi kaldırınız.