Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Hometech Wi 10
İnceleme 296 views 0

Hometech Wi 10 İncelemesi

Hometech Wi 10

Bugün tablet ve laptop olarak kullanılan Hometech Wi 10 cihazını inceleyeceğiz. Bu tablet ve laptop olarak kullanılan cihazların mazisi aslında çok değil. Bundan 4-5 sene önce piyasada başlayan “netbook” akımı, geleceğin teknolojisi olarak görülüyordu. Fakat zamanla o cihazlarda yaşanan performans sıkıntılarından dolayı, piyasada tutunması pek mümkün olmadı. O dönemlerde akıllı telefonların ardından ortaya çıkan tablet çılgınlığıyla beraber “ister tablet ister laptop” seçeneğinin yaygınlaştığını gördük.

“İster tablet ister laptop” teknolojisinin bir ürünü olan Hometech Wi 10’u, klavyeyi taktığınızda laptop, klavyeyi çıkardığınızda tablet olarak kullanabiliyorsunuz. Cihazın işletim sistemi olarak Windows 10 işletim sistemini kullanması oldukça dikkat çekiyor. Hatta cihaza bir Mouse takarak, bilgisayar kullanıyormuş gibi bir izlenim de yaratabilirsiniz.

Ürün Tasarımı

Hometech Wi 10’u kutusundan çıkardığınızda sizi, klavyeyle bir bütün olduğunu göreceksiniz. Cihazın arka kısmı mat ve yumuşak bir madde kullanılarak üretilmiş. Böylece üründe çizilme, elde kayma veya terleme gibi kötü durumlara maruz kalmıyorsunuz. Ürünün tek elle kullanılmasını da bir artı olarak görüyoruz fakat cihazın çok fazla parmak izi tutması bir eksi olarak gözümüze çarpıyor. Hometech Wi 10’un arka tarafında microSD kart girişi ile fiziksel tuşlar bulunuyor. Cihazın güç ve ses tuşları arka köşeye yakın olarak konumlandırdığını görüyoruz. Genel olarak cihazın iyi tasarlandığı fikrindeyiz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.