Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Instagram Canlı Yayın İndirme
Android 812 views 1

Instagram Canlı Yayın İndirme

Instagram Canlı Yayın İndirme , Instagram kullanıcıları beğendiği anları yada kendilerine ait güzel anları Instagram içerisinde canlı yayın yaparak takipçileri ile paylaşmaktadır. Instagram canlı yayın ile tatil videoları, seyahat videoları, araba sürerken çekilen videolar gibi bir çok an canlı yayın ile takipçiler ile paylaşılmaktadır. Instagram da yaptığınız bir canlı yayını yada Instagram da bir başkasının yaptığı canlı yayını kaydetmek Instagram içerisinde ve harici bir uygulama ile mümkündür. Peki kendi yaptığınız canlı yayını kaydetmek ve bir başkasının yaptığı canlı yayını kaydetmek nasıl yapılacak?

Instagram Canlı Yayın İndirme (Kendi Yayınınız)

Instagram da yaptığınız canlı yayını sonlandırdıktan sonra, Canlı Yayın Sona Erdi yazısının hemen sağ üst köşesinde kaydetme simgesi bulunmaktadır. Bu simgeye dokunduğunuz zaman yaptığınız canlı yayın cep telefonunuzun Galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Instagram Canlı Yayın İndirme

Instagram Canlı Yayın İndirme (Bir Başkasının Yaptığı Canlı Yayın)

Instagram da bir başkasının yaptığı canlı yayını indirmek için ayrı bir uygulamaya ihtiyaç vardır. Android ve iOS işletim sistemli cep telefonları için ekran video kayıt edici bir uygulamaya ihtiyaç vardır.  Instagram Canlı Yayın İndirme yani bir başkasının canlı yayınını kaydetme ancak bu şekilde mümkün olmaktadır.

Bir başkasının yaptığı Instagram Canlı Yayınını kayıt yaparken karşı tarafa herhangi bir bildirim gitmemektedir.

Instagram da bir başkasının canlı yayınını karşı tarafın izni olmadan kayıt etmek hiç bir şekilde de etik değil ve hukuki sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz bulunmaktadır. Instagram da yapılan canlı yayınları kayıt ederken lütfen dikkat ediniz.

Instagram Canlı Yayın İndirme ile ilgili yazımız kısaca bu kadar. Sizlerinde bu konu ile ilgili paylaşmak istedikleriniz varsa yoruma yazabilirsiniz.

admin

“Instagram Canlı Yayın İndirme” üzerine 1 yorum

  1. haysanat hobi dedi ki:

    samsung j7 ile canlı yayın yapıyorum ama bu kaydet butonu çıkmıyor. a3 var onda da denedim yine çıkmıyor. yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.