Kapat
Sponsor Reklamlar
Instagram Çoklu Fotoğraf Ekleme
Sosyal Medya 768 views 0

Instagram Çoklu Fotoğraf Ekleme Layout from Instagram

Instagram Çoklu Fotoğraf Ekleme, Instagrama fotoğraf yükleme programı, instagrama fotoğraf nasıl yüklenir, Instagram Çoklu Fotoğraf Ekleme, instagram fotoğraf yükleme, instagrama fotoğraf yükleyemiyorum, insta fotoğraf yükleme, Layout from Instagram

Instagram Çoklu Fotoğraf Ekleme

Instagram şu an da dünyada olduğu gibi en iyi fotoğraf paylaşma uygulamasıdır. Instagram sayesinde bir çoğumuz en güzel anlarımızı Instagramda paylaşmaktayız. Peki Instagram Çoklu Fotoğraf Ekleme nasıl yapılmaktadır, hiç merak ettiniz mi? Instagram Çoklu Fotoğraf Ekleme için yazımızın devamını okumaya devam ediniz.

Instagram Çoklu Fotoğraf Ekleme

Instagram Çoklu Fotoğraf Ekleme Layout from Instagram

Instagram Çoklu Resim Ekleme işlemi için ayrı bir uygulamaya ihtiyacınız vardır. Uygulamanın adı Layout from Instagram. Bu uygulama ile Instagram da birden fazla fotoğraf paylaşma imkanı bulacaksınız. Layout from Instagram uygulamasının hem Android hemde iOS uygulamaları mevcuttur. Sizde bu uygulama ile çektiğiniz fotoğrafları çeşitli şekillerde yaplaşma imkanı bulacaksınız.

Instagram Çoklu Fotoğraf Ekleme Nasıl Yapılır

 1. İlk başta bahsettiğimiz uygulamayı cep telefonunuza indirin ve uygulamanın kurulmasını bekleyin.
 2. Daha sonra Instagram hesabınıza giriş yapın.
 3. Ana sayfada altta bulunan + simgesine dokunun.
 4. Karşınıza fotoğraf ve videoların bulunduğu Galeri açılacaktır. Burada sonsuzluk işareti simgesinin yanında Layout from Instagram uygulamasının şeklini göreceksiniz, ona tıklayın.
 5. Yeniden fotoğraf galerinize geldiğini göreceksiniz. Burada yapmanız gereken en üstte fotoğraflarınızın ön izlemesi bulunan büyük fotoğraf ekranını sağa sola kaydırarak çoklu fotoğraf eklemek istediğiniz kolajı belirlemek. Belirlemek dedik çünkü henüz seçim yapmayacaksınız. Burada kolaj size kaç tane fotoğraf seçebileceğinizi sunmaktadır.
 6. Hangi kolajı seçeceğinizi belirledikten sonra, kolajın imkan verdiği fotoğraf kadar artık  galerinizden fotoğraf seçimi yapabilirsiniz.
 7. Fotoğraf seçimini yaptıktan sonra kolajınızı seçebilirsiniz.
 8. Kolaj seçiminden sonra seçtiğiniz fotoğrafları tek tek tasarlayacağınız bölüme geleceksiniz. Burada seçtiğiniz fotoğrafları yansıtabilir, çevirebilir yada kenarlık koyabilirsiniz.
 9. Buradaki işlemleri yaptıktan sonra İleri yapıp uygulamadan çıkın.
 10. Tekrardan Instagram da artı simgesine dokunun. Oluşturduğunuz çoklu fotoğraf kolajını galeride kayıtlı olarak göreceksiniz.
 11. Kolajı seçip Instagram da paylaşabilirsiniz.

Layout from Instagram uygulaması ile özgün fotoğraf kolajı oluşturmak sizin elinizde. Hayal dünyanızı kullanarak yada Instagramda bu şekilde popüler hale gelen kişileri takip ederek sizde kendinize özgü fotoğraf kolajları oluşturabilirsiniz.

abdullah yanarateş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.