Sosyal Medya

Instagram ’da İki Yeni Güncelleme

Instagram ’dan Yeni Güncelleme

Instagram yeni gelen güncellemesiyle birlikte iki yeni özelliğini daha açıkladı. Bunlardan biri ise uzun zamandır kullanıcıların beklemiş olduğu hikaye arşivleme özelliği. Bir diğer özellik ise hikayelerde öne çıkanlar özelliğidir. Bu özellikler ile insanlar hikayede paylaştığı anıları başkaları görmeyecek şekilde hesabında arşivlenecek ve aynı zamanda 24 saatten uzun kalmasını istedikleri hikayeleri de profillerinde tutabilecekler.

Instagram

Ayrıca hikayelerde paylaşmış oldukları gönderilerin arşivlenmesi sayesinde kullanıcılar istedikleri zaman bu gönderilere ulaşabilecek ve bu paylaşımları daha sonradan gönderi olarak paylaşabilecek. Instagram’dan yeni güncelleme olan bu hikaye arşivleme ve hikayeyi öne çıkarma özelliği şimdiden birçok kullanıcıyı memnun etmiş görünüyor. Kullanıcılar bu özellik sayesinde paylaştığı hikayeleri artık kaybetmeyecekler. Tabi sanal ortamda her şeyin kaydedildiğini düşünürsek bu kaydedilen şeylerin bizlere sunulması da avantajlı bir durum oluyor.

Instagram

Instagram’dan Hikaye Arşivleme ve Hikaye Öne Çıkarma Özelliği

Instagram’ın yapmış olduğu bu güncelleme sayesinde bazı paylaşımlarınızı 24 saatten daha çok tutmak istediğiniz zaman bunu yapmanız mümkün olabilecek. Öyle ki hesabınıza girdiğiniz zaman profilinizde ortaya çıkmış olan yeni sekme ile hikayelerinizi orada istediğiniz kadar tutabileceksiniz. Üstelik sadece bir hikayenizi de değil birden fazla istediğiniz kadar hikayeyi orada istediğiniz kadar süre ile tutmanıza olanak sağlayan bu yeni özellik sayesinde Instagram kullanıcıları oldukça memnun oldu. Instagram’dan yeni güncelleme ile gelen her özellik kullanıcıların işini daha kolaylaştırmakta ve yapılan bu yeni özellikler ise birçok kişinin beğenisini kazanmakta. Diğer uygulamalar gibi gereksiz güncellemelerden kaçınan Instagram’ın nasıl bu kadar çok kullanıcısı olduğunu anlamak da zor değil.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize devam etmek için reklam engelleyiciyi kaldırınız.