Kapat
Reklam Alanı
İnstagram Hikayesine Nasıl Bağlantı Verilir?
ÇözümNet 123 views 1

İnstagram Hikayesine Bağlantı Nasıl Verilir

İnstagram Hikayesine Bağlantı Nasıl Verilir

Son bir – iki senede İnstagram sürekli güncelleme alarak gelişmeye devam ediyor. Son gelişmelerden biri de Snapchat’in hikaye özelliğinin İnstagram’a gelmesiydi. Bu gelişmeden sonra özellikle İnstagram kullanıcıları tarafından ilgiyle kullanılan hikaye özelliğine gün geçtikçe daha iyi güncellemeler gelmektedir. Yeni gelen özelliklerden biri de hikayeye link vermektir.

İnstagram Story

İnstagram Story özelliğiyle 20 saniyelik kısa videolar çekerek, takipçilerinizle 24 saat boyunca paylaşabiliyorsunuz. Yeni güncellemeyle bu anlık kısa videolarınıza bağlantı adresi, url adresi, link adresi ekleyerek bağlantı verebiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde işletme sahipleri ürünlerinin tanıtımını yaparak ürünlerine bağlantı verebilecektir.

Doğrulanmış Hesaplar

Güncel olarak bu özellik şu an için sadece doğrulanmış hesaplarda kullanıma sunulmuştur. Gelecek güncellemelerde tüm kullanıcılara sunulması beklenen bu bağlantı özelliği ile istediğiniz sayfalara yönlendirmeler yapabileceksiniz. Ayrıca bu özelliğin kullanılmasında İnstagram hassas davranarak uygunsuz içerikleri filtreyerek çirkin içeriklerin kullanıcılarla buluşmasını engelliyor. Aynı zamanda İnstagram hikayelerinize kişileri eklemenizde artık mümkün hale gelecek. İstediğiniz kişilerin kullanıcı adlarını “@” işaretini kullanarak yazmanız halinde arkadaşlarınıza bağlantı verebilirsiniz.

“İnstagram Hikayesine Bağlantı Nasıl Verilir” üzerine 1 yorum

  1. Ebru dedi ki:

    Çok iyi, güncel bilgiler de verilmesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.