BloginstagramSosyal Medya

instagram Profil Adına Şekilli Yazı Yazma

Merhaba sevgili teknozum takipçileri. Bu yazımızda sizlerle Instagram Profil Adına Şekilli Yazı Yazma konusunu paylaşacağız. Bir çok Instagram kullanıcısı Instagram profillerinde ki isimlerini şekilli olarak yazmaktadır. Şekilli yazıları yazmak telefonunuz yada bilgisayarınızın klavyesinde yazmak mümkün değildir. Şekilli yazı yazmak için ayrıca şekilli yazı oluşturan sitelere ihtiyaç vardır.

Instagram Profil Adına Şekilli Yazı Yazma

Instagram profilinde şekilli yazı yazmanız için sizlerle paylaşacağımız site http://www.messletters.com/sv/ . Siteye giriş yaptıktan sonra Kırmızı renkte olan kısma şekilli olarak yazman istediğiniz ismi yazınız. İstediğiniz ismi yazarken hemen aşağıda şekilli yazılar belirmeye başlayacaktır. Site Almanca bir site olduğu için bir çok Türkçe karakteri kabul etmeyebilir. Yani şekilli yazılar arasında kare şeklinde bir şekilde ortaya çıkabilir. Yada Türkçe karakter kullanmamış olsanız da oluşturduğunuz isimler arasında kare şekilleri çıkabilir. Kendinize uygun şekilli yazıyı kopyalamanız yeterlidir.

Diğer şekilli yazıları görmek için mavi kutu içerisinde ki Visa Mer yazısına tıklayınız.

Şekilli Yazıyı Instagram Profilinde Değiştirme

Beğendiğiniz şekilli yazıyı yukarı da belirttiğimiz sitede oluşturup kopyaladınız. Şimdi sıra Instagram da kullanmaya geldi. Instagram hesabınıza giriş yapınız. Profilinize tıklayınız. Profili düzenle seçeneğine tıklayınız. Adın kısmının karşısına şekilli isminizi yapıştırınız. Hemen aşağıda bulunan gönder tuşuna tıklayınız. Daha sonra profil adınızı kontrol ediniz. Artık şekilli yazınızı oluşturdunuz.

  1. Şekilli yazıyı kullanıcı adı kısmında kullanamazsınız.
  2. Şekilli yazılar 30 karakter ile sınırlıdır. Daha fazlasını kullanamazsınız.

Sizlerinde ziyaretçilerimizle paylaşmak istediğiniz şekilli yazı siteleri varsa yorumda yazabilirsiniz. Instagram da sitemizi takip etmek için teknozum kullanıcı adı ile arama yapabilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu