Kapat
Instagram Profilime Kim Baktı
ÇözümNet 445 views 0

Instagram Profilime Kim Baktı Nasıl Öğrenirim

Instagram Profilime Kim Baktı  Instagram ile ilgili en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Instagram da kimlerin profilini ziyaret ettiğini görmek isteyen bir çok Instagram kullanıcısı maalesef Instagram uygulaması içerisinde bunu görememektedirler. Instagram hikayelerine kimlerin baktığı görünürken, Instagram en kısa süre de uygulama içerisinde Instagram Profilime Kim Baktı sorusunun cevabını da verecektir.

Instagram sayesinde milyonlarca kişi hesaplarından fotoğraf paylaşımı, video paylaşımı, canlı yayın paylaşımı gibi bir çok etkileşimde bulunmaktadır. Instagram’ın yakın zamanda çıkan IGTV sayesinde de 10 dakikadan 1 saate kadar video paylaşımı da yapabilmektedirler. Instagram IGTV ile ilgili detaylı bilgiyi Instagram IGTV içeren yazımızdan öğrenebilirsiniz.


Instagram Profilime Kim Baktı

Instagram Profilime Kim Baktı

Instagram profiline kimlerin baktığını merak edenler, bu soruyla ilgili sosyal medyada, internette bir çok reklama yada yazıya rastlamaktadırlar. Bu reklam yada yazılarda bu bilgiye ücretsiz ve kesin olarak ulaşabileceğinizi taahhüt etmektedirler. Bu kişilerin Instagram kullanıcılarını cezbetmek için kullandığı sloganlar genellikle şu şekildedir;

  • “Instagram profiline kim bakmış, ne zaman bakmış, kaç dakika bakmış”
  • “instagram profilime kim baktı ücretsiz”
  • “Instagram profilime bakanlar kimler?”
  • “instagram profilime kim baktı apk”

Instagram profilinize kimler baktığını Google üzerinde aratınca bir çok APK uygulama veya site göreceksiniz. Bu siteler sözde sizlerin Instagram kimlerin profilinizi ziyaret ettiğinizi söylemektedirler. Bu APK uygulama veya siteler elbette taahhüt ettikleri bilgiyi size verebilmek için sizden Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi isteyecektir. bazı Instagram kullanıcıları bu uygulama veya sitelerin Instagram profiline kimlerin baktığını gösterdiğini söylemektedir. Bu siteler ya da APK uygulamalar Instagram profilinizden bazı kişileri çekerek sözde profilinizi ziyaret edenleri göstermektedir. Ama bu bilgi tamamen yanlıştır. Bu siteler yada uygulamaların amacı sizlerin Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi çalmayı amaçlamaktadırlar. 

Instagram yayın politikasını gözden geçirip, yada Instagram kullanıcılarının taleplerini gözden geçirirse, instagram profillerini kimlerin ziyaret ettiğini öğrenmek için kendi uygulaması içerisinde en kısa süre de izin verecektir. Onun dışında profilinizi Instagram uygulaması, APK uygulamalar ya da siteler üzerinden öğrenilmesi hiç bir şekilde mümkün değildir. Bunu vaad edenler ise sadece sizlerin şifresini çalmayı hedeflemektedirler.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.