Kapat
Sponsor Reklamlar
instagram Province Ne Demek
Sosyal Medya 33 views 0

instagram Province Ne Demek

instagram Province Ne Demek ; Instagram dünyada olduğu gibi ülkemizde de en fazla kullanılan sosyal medya uygulamasında bir tanesidir. Instagram sayesinde kullanıcılar çektikleri fotoğrafları, videoları takipçileri ile paylaşmaktadırlar. Paylaşım sırasında Konum Ekle bölümüne gelince bulunduğunuz şehre göre Province kelimesi görünmektedir. Örnek vermek gerekirse bulunduğunuz konum Ankara. Konum ekle kısmının hemen yanında da Ankara Province görünmektedir. Konum eklemek isteyen kullanıcılar Province olan konumu eklemek istememektedirler.

instagram Province Ne Demek

instagram Province Ne Demek

Province kelimesi “Şehir, İl, Vilayet, Bölge” anlamlarına gelmektedir. Province kelimesi ile ilgili konumu da seçmenizde hiç bir sakınca yoktur. Instagram da yaptığınız paylaşımlarda konum bilgisini kullanmak sizin ve kullanıcıların ne işine yarayacak?

Instagram ana sayfasında arama bölümünde herhangi bir il yada ilçe adı yazarak, çıkan arama sonuçlarında ilgili arama ile bir sonucu seçtiğiniz zaman, çıkan sonuçlarda seçtiğiniz il yada ilçe ile ilgili konum paylaşan, Province paylaşan kişilerin paylaşımlarını görebilirsiniz.

abdullah yanarateş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.