Ana Sayfa Blog instagram Toplu Fotoğraf Silme Nasıl Yapılır

instagram Toplu Fotoğraf Silme Nasıl Yapılır

Uygulamaya yüklediğiniz birçok fotoğraf günler geçmesinin ardından kullanıcılar tarafından kaldırılmak isteniyor. Çok fazla sayıda fotoğrafı olan kişilerin silme işlemi oldukça uzun olabilmektedir. Yüksek sayılarda paylaşım yaptığınız bir hesabınızın olması durumunda instagram Toplu Fotoğraf Silme Nasıl Yapılır işlemini uygulamanız gerekebilir.

Tek tıklama işlemi ile Bulunan bütün fotoğraflarınızı silerek hesabınızı temizlemiş olursunuz. Farklı işletim sistemine sahip olan 2 farklı telefonlar üzerinde silme işlemi uygulamalar üzerinden sağlanmaktadır. Uygulama aracı ile bulunan fotoğraflarınızı silmeniz mümkündür. Diğer bir seçenek ise hesabınızı kapatarak direk olarak fotoğraflardan kurtulmak olacaktır.

Android Cihazlar İçin Silme

instagram Toplu Fotoğraf Silme Nasıl Yapılır
instagram Toplu Fotoğraf Silme Nasıl Yapılır

Android işletim sistemini kullanan birçok telefon markası bulunur. Bu telefonlar üzerinden Instagram da bulunan fotoğraflarınızı toplu halde silmeniz mümkündür. Toplu fotoğraf silme uygulamasını indirerek hesabınıza girmeniz gerekiyor. Uygulamanın ismi ise cleaner-for olarak biliniyor. Hesabınıza girdikten sonra alt menüde bulunan post kategorisine girmeniz gerekir. Kategori içerisine girdikten sonra sağ üst tarafta bulunan ayarlar sekmesine tıklayın.

Ekranda bulunan fotoğraflarını seçerek silme işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu ekranda bulunan bütün fotoğraflarını aynı anda silme imkanına sahipsiniz. Ekranda bulunan fotoğraf sayısı kısıtlı olabilir. Bunu aşmak için ekranı aşağıya doğru indirmeniz ve yeni fotoğrafların gelmesini beklemeniz gerekir. Orantılı bir şekilde seçim yaptıktan sonra kısa zaman içerisinde profiliniz üzerinden bulunan fotoğrafların hepsi silinmiş olacaktır.

iPhone Cihazlar İçin Fotoğraf Silme

Diğer işletim sistemi üzerinde kullanılan uygulamanın aynısı iPhone cihazlar üzerinde kullanılmaktadır. Bu uygulamaya girdikten sonra aynı şekilde profil hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Bulunan ekran üzerinde alt bölümde yer alan media kısmına tıklamanız gerekir. Buradan ise actions üzerinden fotoğraflarınıza ulaşmanız mümkündür. Fotoğraflarını toplu halde silme ekranına ulaşmış olursunuz. Fakat Instagram saat başı 30 tane fotoğraf silmeye fırsat tanımaktadır. Bundan dolayı toplu bir halde fakat kısıtlı sayıda fotoğraf silmeniz mümkündür.

Toplu Fotoğraf Silme Uygulamaları

Toplu fotoğraf silme uygulaması size avantaj sağlayarak zamandan kazandıracaktır. Böylelikle uğraşmaksızın silmek istediğiniz bütün fotoğrafları bir tuş üzerinden silmiş olursunuz. İçerisinde bulunan sekmeler ve kategoriler ile yapmanız gereken olaylar oldukça basittir. Her iki cihaz üzerinde hizmet veren uygulamayı bulmanız oldukça kolaydır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Blog

WhatsApp Sahte Konum Göndermek

WhatsApp WhatsApp sahte konum atma mümkün mü? WhatsApp şu an dünyanın en popüler mesajlaşma ve canlı görüntülü konuşma programıdır. İşte bu yüzdendir ki şu an...

Klavyede TL İşareti ₺ Nasıl Yapılır? TL İşareti Kopyala ₺

Bu yazımızda sizlerle klavyede TL işareti nasıl yapılır konusuna değineceğiz. Dünya üzerinde kullanılan birçok para biriminin bir sembolü vardır. Türkiye’de para...

Dyned Otomatik Sınıf Listesi Oluşturma Excel GÜNCEL

Dyned Otomatik Sınıf Listesi Oluşturma Excel 2018, dyned excel öğrenci ekleme programı indir, dyned excell öğrenci ekleme programı indir, dyned otomatik sınıf tanımlama programı indir, dyned otomatik tanımlama excel indir, dyned excel dosyası indir, dyned otomatik tanımlama dosyası, indir, dyned otomatik tanımlama programı indir, dyned otomatik tanımlama programı, dyned otomatik tanımlama programı indir Dyned Otomatik Sınıf Listesi...

Klavyede Copyright İşareti Kopyala

Klavyede Copyright İşareti nasıl yapılır, yuvarlak içinde C harfi, kopi rayt işareti, Copyright işareti kopyala gibi sorular Copyright işaretini klavyede yapmak isteyenlerin Google'da aradığı...

Son Yorumlar