BloginstagramSosyal Medya

İnstagram Toplu Takip Bırakma Nasıl Yapılır?

Instagram son yıllarda ciddi anlamda geliştirilmiş ve inanılmaz bir potansiyel sahibi olmuştur. Milyarlarca kullanıcısı olan Instagram’da günlük binlerce kullanıcı etkileşime girmektedir. Sadece bir fotoğraf paylaşma amacıyla çıktığı yolda mesajlaşma, görüntülü konuşma, hikayeler, video paylaşma gibi bir çok ek özelliğe sahip olan Instagram fenomen olmak isteyen de binlerce kullanıcıya sahiptir. Son yıllarda en kolay ve hızlı bir şekilde fenomen olunabilecek olan hesap olan Instagram kimi zaman toplu olarak takip yapma yada takip bırakma gibi özelliklere ihtiyaç duyulmaktadır. İnstagramda toplu takip bırakma nasıl yapılır?

Neden Toplu Takip Bırakılır?

Instagram’da fenomen olmak isteyen veya takipçi sayısını arttırmak isteyen sayfa sahipleri genellikle bunun için farklı kullanıcıları takip etme özelliğini kullanmaktadır. Kendi tarzlarına benzeyen sayfaları takip eden kullanıcıları takip ederek kendi varlığından onları haberdar etmekte böylelikle onlarında kendilerini takip etmelerini sağlamaktadır. Çok etkili olan bu takipçi arttırma yönteminin handikabı ise bir yerden sonra takip edilen sayfaların çok çoğalması, çok fazla yeri takip eden sayfalara da insanların güvenmemesidir. Bu sebeple ara sıra toplu olarak takipçileri bırakmak gerekmektedir.

Toplu Takip Bırakma Nasıl Yapılır?

Toplu takip bırakma için yapılacak olan yöntem uygulama kullanmaktır. Bunun için ücretli olarak farklı programlar bulunsa da belli limitlerle çalışan ücretsiz programlarda yer alır. Followers asistant uygulamasını cep telefonunuza indirerek günlük 200 kişiyi takipten bırakma şansı elde edebilirsiniz. Bu uygulama günlük 200 limiti geçildiği taktirde ücret istemektir. İsterseniz ücret ödeyerek bu limiti arttırabilir ya da sürekli günlük 200 limitten faydalanarak her gün 200 kişiyi takipten bırakabilirsiniz.

Tarayıcı İle Toplu Takip Bırakma

Instagram’da takip bırakmanın bir diğer yolu ise tarayıcıyı kullanmaktır. Buradan hesabınızı açarak mouse yoluyla hızlı bir şekilde takip ettiklerinizi bırakabileceğiniz gibi bunun için bir kod kullanmakta mümkündür. Bu kod ile birlikte bir script yazılarak mouse ile yapılacak olan hareketi otomatiğe bağlanabilir ve böylelikle sistemin tek tek bütün kullanıcıları bırakması sağlanmış olacaktır. Chrome tarayıcıdan kendi hesabınıza girerek daha sonra da F12 tuşuna basıp console kısmına bu kodu yapıştırabilirsiniz.

Sudoku nasıl oynanır?

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu