Kapat
Instagram Video İndir
Sosyal Medya 787 views 0

Instagram Video İndir Ama Nasıl

Instagram Video İndir Instagram kullanıcılarının son zamanlarda en fazla istediği ama kullanıcı adı ve şifrelerini herhangi bir uygulama ve sitede paylaşmadan yapmak istedikleri konulardan bir tanesidir. Herhangi bir uygulama yada site de kullanıcı adı ve şifrelerini paylaşmak istememelerinin nedeni ise bu 3. part sitelere ve uygulamalara duyulan güvensizliktir. Instagram Video İndir işlemi sizden şifre ve kullanıcı adı istemeyen bir uygulama ile mümkündür.

En fazla gençlerin kullandığı sosyal medya paylaşım platformu olan Instagram gün geçtikçe yetişkinler arasında da yaygınlaşmaya başlamıştır. Instagram sayesinde kullanıcılar en güzel anlarını fotoğraflayarak ya da videoya çekerek platformda paylaşmaktadırlar. Elbette insanların en güzel anları dışında en beğendikleri fotoğrafları ve videoları da paylaşabilmektedirler. Bu paylaşımlar ise on binlerce kişiye ulaşmakta ve bu fotoğraflar ve videolar bir çok beğeni almaktadır. Elbette bu beğenilen videolardan bazısını kullanıcılar telefonlarına indirmek istemektedirler. Instagramda Video İndermek için üye olmadan instagramda beğendiğiniz videoları indirmek mümkün. Bu işlemi bir uygulama ile yapabileceksiniz. Evet Altını tekrardan çizmek istiyoruz. Bu uygulama hiç bir şekilde sizden kullanıcı adı veya şifre istememektedirler.


Instagram Video İndir

Instagramda Video İndirmek için size önereceğimiz uygulama SnapTube uygulamasıdır. Bu uygulama ile Youtube, Twitter, Instagram, Facebook, dailymotion, vimeo gibi bir çok sosyal paylaşım, video paylaşım gibi platformlardan video indirmek mümkün. Ama bu uygulamayı Google Play Store da bulamazsınız. Nedeni ise Youtube gibi platformların politikaları gereği video indirmelere izin vermemeleridir. Google Play Store da bu politikalardan dolayı video indirme gibi uygulamaları Store’da paylaşmamaktadır. Peki Instagramda Video İndirmek için bu uygulamayı hangi adresten indirecek ve nasıl kullanacaksınız?

Instagram Video İndir

Instagram Video İndir

  1. Aşağıda ki adımları izleyerek Instagramdan istediğiniz ve beğendiğinizi videoları indirebilirsiniz.
  2. https://www.snaptubeapp.com/tr/ adresine girip uygulamanın apk halini indiriniz.
  3. Uygulamayı telefona kurunuz.
  4. Daha sonra Instagramda beğendiğiniz videonun sağ üst köşesinde bulunan üst üste 3 noktaya dokunun.
  5. Sonra videonun hemen sağ alt köşesinde bulunan yuvarlak sarı renkte aşağı doğru olan OK işaretine dokununuz.
  6. SnapTube Uygulaması içerisinde Instagramdaki videonuz tekrar açılacaktır. Sizden kullanıcı adı ve şifre girmenizi isteyecek, uyarıyı dikkate almayınız.
  7. Tekrardan sarı renkteki OK işaretine dokununuz ve artık Instagramda beğendiğiniz videoyu telefonunuza indirebilirsiniz.
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.