Kapat
Instagram’da Canlı Yayınlara Katılma Talebi
Sosyal Medya 265 views 0

Instagram’da Canlı Yayınlara Katılma Talebi

Instagram’da Canlı Yayınlara Katılma Talebi

Bir süre önce Instagram, listenizde bulunan arkadaşlarınızı canlı yayına davet edebileceğiniz özelliği kullanıcılarına duyurmuştu. Bu özellik kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmesiyle beraber Instagram bunun üzerine yeni bir güncelleme daha yaptı. Bununla birlikte artık siz de bir arkadaşınız canlı yayın açtığında o canlı yayına katılma talebi gönderebilecek böylelikle çifte yayın yapabileceksiniz.

Instagram’da Canlı Yayınlara Katılma Talebi

Listenizde bulunan arkadaşlarınızın canlı yayın açtığını gördüğünüzde buna girerek, canlı yayını izlediğiniz esnada yorum yapılan kısmın üzerinde yeni bir buton ile talep gönder seçeneği belirdiğini göreceksiniz. Bu butona tıklayarak göndereceğiniz talebin ardından canlı yayın yapan arkadaşınızın bu talebi onaylaması gerekmekte. Canlı yayını yapan kişiye birçok kişi talep gönderebilir ancak o tek bir tanesini onaylayabilmektedir. Onaylayacağı kişi ile de çifte yayın imkanına sahip olabilecek.


Instagram’da Canlı Yayınlara Katılma Talebi

Instagram’da Canlı Yayınlara Katılma TalebiAynı zamanda bu özellik büyük kitlelere sahip olan hesaplar tarafından da oldukça ciddi bir anlam taşımakta. Öyle ki bu sayede büyük kitlelere sahip olan hesaplar canlı yayın açtıklarında hayranları ile daha samimi ilişkiler kurmaya ve hayran kitlelerini arttırmaya katkı sağlayacağını söyleyebiliriz. Bu sayede daha güçlü ilişkiler için uygun Instagram üzerinden uygun bir ortam hazırlanmış olacak.

Instagram’da Arkadaşlarınızın Canlı Yayınına Katılabileceksiniz

Instagram sürekli yapmış olduğu bu güncellemeler ile neredeyse bütün kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir. Bu memnuniyetin Instagrama oldukça katkısı bulunduğunu söyleyebiliriz. Hem kullanıcı sayısı artıyor hem de kullanıcıları Instagram da daha çok vakit geçirerek memnuniyetlerini belirtebiliyor. Instagram şu anda kullanılan en popüler sosyal medya uygulaması olduğu bilinmekte ve bu popülerliği de hak ettiğini belirtmemiz gerekir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.