Kapat
Reklam Alanı
instagram’da Tanınmış Kişi Profili Nasıl Yapılır
Sosyal Medya 159 views 1

İnstagram’da Tanınmış Kişi Profili Nasıl Yapılır

İnstagram’da bireysel ve işletmeler için kurulmuş iki tür profillerle karşılaşabilirsiniz. Bu profillerin bazıları doğrulanmış müzisyenlere, sanatçılara, ünlülere ait oluyor. Bu kişilerin profillerinin yanında o kişi olduklarına dair bir mavi kutucuk içinde tik işareti yer alıyor.

İnstagram’dan tanınmıl kişi profili oluşturmak için ilk olarak bir Facebook Sayfası açmanız gerekiyor. Facebook’ta sayfanızı kim için ne için hangi kategoride açacağınıza karar vererek aktif hale getirin. Bu oluşturulan sayfayı biraz aktif olarak kullanıp takipçi toplamanız gereklidir.

Facebook sayfa işlemini yaptıktan sonra İnstagram hesabınıza tekrardan giriş yapın. Hesaba girdikten sonra işletme hesabına geçmek istiyorum bağlantısına tıklayın, sizden Facebook hesabına bağlanmanızı isteyecektir. Siz de daha önce açmış olduğunuz Facebook sayfasını göstererek Tanınmış Kişi profilini İnstagram profiline geçirebilirsiniz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra İnstagram hesabınız tanınmış kişi profili olacaktır. Bu anlamda Facebook üzerinde açtığınız sayfanız ne ile ilgiliyse, İnstagram hesabınızın da onunla ilgili olması gereklidir. Böylece tanınmış kişi olarak hesabınızı kullanabilirsiniz. Eğer işletme hesabı kullanmaktan hoşlanmazsanız daha sonra tekrardan bireysel hesap kullanmaya geçebilirsiniz.

“İnstagram’da Tanınmış Kişi Profili Nasıl Yapılır” üzerine 1 yorum

  1. Kübra Mahmut Tatlı dedi ki:

    Güzel bir uygulama bilgiler için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.