Kapat
İnstagram’da Yeni Hesap Açamıyorum
İnternet 20 views 0

İnstagram’da Yeni Hesap Açamıyorum

İnsanlar zamanlarının yarısından fazlasını sosyal medya hesaplarında kullanırlar. Bunun nedeni iletişim, çalışma hatta kişisel gelişim için bile kullanılan alanlarının olmasıdır. Sosyal medya hesapları arasında en sık kullanılan uygulamalarda kendine yer edinenlerden bir tanesi olan Instagram kullanıcılar tarafından video ve resim paylaşılan bir sosyal alandır. Bu alana dahil olmak için ise ücretsiz şekilde hesap açmak yeterli olacaktır. Hesabınızın açılması durumunda bazen farklı nedenlerden dolayı yeni hesap açmak zorunda da kalabilirsiniz. Yeni hesap açmak ve bunu kullanabilmek için ise yöntemini bilmeniz gerekir. İnstagram da yeni hesap açamıyorum tarzında soru başlıkları açan kişilerin bilmesi gereken çoklu hesap açma tekniğidir.

Nasıl Çoklu Hesap Açılır?


Instagram’da çoklu hesap açmak için yapmanız gereken öncelikle Instagram hesabınıza giriş yapmaktır. Ardından ayarlar sekmesine gelmelisiniz. Ayarlar menüsünün altında ise hesap eke seçeneğine ulaşmanız gerekir. Hesap eklemek ve ardından bu hesaplar arasında geçiş yaparak kullanmak giriş çıkış yapmaktan ve karışık işlemler sıralamasından sizi kurtaracaktır. Bunun için oldukça pratik olduğunu söylemek gerekir. Hesap ekle butonundan sonra karşınıza yeni bir Instagram sayfası açılacaktır. Bu sayfadan yeni hesap oluşumu yapabilirsiniz.

Hesapları Aynı Anda Kullanmak

İnstagram’da Yeni Hesap Açamıyorum

Instagram’da hesaplar arasında geçiş yapmak ve her iki hesabı da kullanmak mümkündür. Bunun için hesaplar arasında geçiş yapılmalıdır. Instagram hesabınıza yeni hesap ekledikten sonra sol üst köşede bulunan adınıza tıklamanız gerekir. Adınıza tıkladıktan sonra kullanıcı adlarınız sırası ile gösterilecektir. Kullanmak istediğiniz ve aktif olacağınız hesabı seçmenizle birlikte artık o isimdeki hesabınızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kolaylıkla gerçekleştirilmesi mümkündür.

Sorun Yaşanır Mı?

İki tane hesabınızın olması ve bunu aynı zamanda kullanmak uygulama konusunda herhangi bir sorun yaşatmaz. Bunun nedeni aynı anda hem kişisel hem de işletme hesabınızın olabilmesidir. Kullanırken hesaplar arasında dilediğiniz şekilde geçiş yapabilirsiniz. Geçiş işleminden sonra ise kolay bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Uygulamanın 5 Instagram hesabını da kullanabilecek şekilde tasarlandığını unutmamalısınız. Yeni hesap açmak ve kullanmak bu sebepten dolayı bir sorun yaşanmasına neden olmayacak şekilde düşünülebilir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.