Kapat
instamessage Hesap Silme
ÇözümNet 277 views 0

instamessage Hesap Silme Nasıl Yapılır Güncel

instamessage Hesap Silme

instamessage Hesap Silme ; Google Play’deki adıyla isntamessage yan inmessage arkadaş bulma, mesajlaşma ve buluşma uygulamasıdır. Uygulama benzerleri gibi yakındaki kız erkek kullanıcıları tespit etmekte, günlük girişlerde ödül sunmakta, kredi satın alma ve premium özellikleri barındırmaktadır. instamessage uygulamasına normal bir e-posta hesabı ile üye olunduğu gibi, Instagram ve Facebook hesapları ile de üyelik yapılmaktadır. instamessage uygulamasına üyeliğin son aşamasında sizden bir profil fotoğrafı istemektedir. Aksi takdirde instamessage uygulamasına üyelik gerçekleşmemektedir. instamessage uygulaması “Seni ziyaret etti” , “Seviyor seni” , “Eşleşti “, “Seni gözdelerine ekledi” , “Fav ekle” gibi bağlantılar özelliği ile de kullanıcılarına farklı deneyimler sunmaktadır. Uygulamanın ücretsiz versiyonu çok fazla kısıtlamalara tabi olması, çok fazla reklamın çıkması, Premium üyeliğin pahalı olması ve bazı özel nedenlerden dolayı instamessage kullanıcıları instamessage hesaplarını silmek istemektedirler. Yazımızın devamında instamessage Hesap Silme işlemi nasıl yapılır kısaca değineceğiz.

instamessage Hesap Silme Nasıl Yapılır

instamessage Hesap Silme

instamessage hesabınızı silmek için aşağıdaki adımları izleyiniz;


  1. instamessage uygulamasına giriş yapın.
  2. Uygulamada Profil sekmesini tıklayın.
  3. Profil sekmesinde ekranın sağ üst köşesinde bulunan dişli çarkına tıklayın.
  4. Açılan ekranda en altta bulunan Hesabımı Sil yazısına tıklayın.
  5. Açılan ekranda Hesabını sil seçip Devam yazısına tıklayın.

Burası çok önemli. İtalyanca bir yazı içeren bir ekran açılacaktır. Burada Ayudanos a mejorar yazısının altındaki gri rekli yazıyı seçmeniz durumunda instamessage hesabınız silinecektir. Ama yanlışlıkla Ayudanos a mejorar yazısına tıklamanız durumunda bir kaç işlem daha yapmanız gerekmektedir. Hesap silme işlemini sağlama almak için Ayudanos a mejorar yazısı ile devam etmenizi öneriyoruz. Ayudanos a mejorar yazısı neden silmek istediğiniz ile ilgili kısa bir anket içermektedir.

Ayudanos a mejorar ile hesap silme işlemini gerçekleştirmeyi tercih ettiyseniz; 1. soru instamessage uygulamasını kaç gün kullandığınız ile ilgilidir, herhangi birini seçiniz. 2. soru instamessage uygulamasına nasıl bağlandığınız ile ilgilidir, uygun olanı seçiniz. 3. soru neden silmek istediğiniz ile ilgilidir, en son seçeneği seçiniz. Son soruya None yazınız ve Done yazısına tıklayınız. Artık instamessage uygulamasını silmiş bulunuyorsunuz.

instamessage uygulamasını silmeyi başardıysanız yada herhangi bir sorun yaşadıysanız yoruma yazarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.