Kapat
Sponsor Reklamlar
WhatsApp çevrim içi kapatma İnternet Açıkken WhatsApp Çevrimdışı Modu Yapma
Android 82 views 0

İnternet Açıkken WhatsApp Çevrimdışı Modu Yapma

İnternet Açıkken WhatsApp Çevrimdışı Modu Yapma yani WhatsApp çevrim içi kapatma ; İlk başta internet açıkken WhatsApp çevrimdışı yapma ne demek bunu açıklayalım. Diyelim ki internetinizi açık tutmak istiyorsunuz ama WhatsApp’dan ne mesaj göndermek ne de mesaj almak istiyorsunuz. Genelde bu tür uygulamalar mevcut, yani rahatsız edilmeme İngilizce anlamıyla Don’t Disturb, kısaltması ise DND. İnternet Açıkken WhatsApp Çevrimdışı Modu Yapma yani WhatsApp rahatsız edilmeme (WhatsApp çevrim içi kapatma) yapma GBWhatsApp uygulaması ile mümkün. Peki nedir bu GBWhatsApp?

GBWhatsApp Nedir? (WhatsApp çevrim içi kapatma)

GBWhatsApp, WhatsApp geliştiricilerinin geliştirdiği bir nevi WhatsApp kopyası uygulama. Bu uygulama ile normal WhatsApp uygulamasının yapmadığı bir çok işlemi yapabilmektesiniz. Bunlardan bir tanesi de İnternet Açıkken WhatsApp Çevrimdışı Modu Yapma (WhatsApp çevrim içi kapatma).

İlk başta GBWhatsApp son sürüm uygulamasını yani GBWhatsApp APK uygulamasını indirmeniz gerekiyor. GBWhatsApp son sürümü indirmek için TIKLAYINIZ. Normal WhatsApp uygulamasını kaldırınız. Kaldırmadan önce WhastApp mesajlarınızı yedeklemeyi unutmayınız. Uygulamayı indirdikten sonra kurulumu yapınız. Cep telefonunuzun APK kurulumuna izin verdiğinden emin olunuz. Kurulumu yaparken aynı normal WhatsApp gibi size onaylama kodu gelecektir. Onaylama kodu geldikten sonra WhatsApp mesajlarınızın yedeğini alabilirsiniz.

İnternet Açıkken WhatsApp Çevrimdışı Modu Yapma (WhatsApp çevrim içi kapatma)

İnternet Açıkken WhatsApp Çevrimdışı Modu Yapma WhatsApp çevrim içi kapatma

GBWhatsApp uygulamasını indirdikten sonra uygulamayı inceleyeceksinizdir. GBWhatsApp uygulamasında normal WhatsApp da olmayan bir çok özelliğin olduğunu göreceksiniz. Bu özelliklerden bir tanesi DND (Don’t Disturb) modu. GBWhatsApp ekranının üst tarafında Wi-Fi işaretine benzeyen ters üçgen şeklinde bir simge göreceksiniz. Bu simgeyi tıkladığınız zaman gelen uyarıya TAMAM diyerek internetiniz açık olsa dahi GBWhatsApp ile ne mesaj alacaksınız, ne de mesaj gönderebileceksiniz. Bu özelliğe Don’t Disturb (WhatsApp çevrim içi kapatma) yada rahatsız edilmeme modu denmektedir. DND (WhatsApp çevrim içi kapatma) modunda yani WhatsApp rahatsız edilmeme modunda yine WhatsApp içerisinde dolaşabilirsiniz. DND modundan çıkmak için tekrardan Wi-Fi simgesine dokunmanız yeterlidir. İnternet Açıkken WhatsApp Çevrimdışı Modu Yapma yani rahatsız edilmeme modunu deneyerek çalışıp çalışmadığını görebilirsiniz.

GBWhatsApp uygulamasının dikkat çeken bir diğer özelliği de İleri Bir Tarihe Mesaj Atma özelliğinin bulunmasıdır. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ.

İnternet Açıkken WhatsApp Çevrimdışı Modu Yapma yani WhatsApp çevrim içi kapatma yazımızı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda yazımızı paylaşabilirsiniz.

abdullah yanarateş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.