Oyun

Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri

Internet Cafe Simulator sistem gereksinimleri, simülasyon oyunlarını seven ve bilgisayarlara karşı ilgisi bulunan herkesin araştırdığı oyunların başında geliyor. İnternet Cafe Simulator oyunu sizlerin bir internet kafe açmasını ve yönetimini yapmanızı sağlıyor. Saatlerinizi harcayacağınız bu oyunu indirmeden önce sistem gereksinimlerini öğrenmeniz gerekiyor. Bilgisayarınızın bu oyunu oynatıp oynatmayacağını bilmeden indirmeye kalkarsanız, büyük bir sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. İçeriğimizde Internet Cafe Simulator sistem gereksinimlerini inceleyecek, bilgisayarınızın bu oyunu açıp açamayacağını göstereceğiz.

Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri

Internet Cafe Simulator oyunu, yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi temel bir konuya sahip. Oyun içerisinde adınıza bir internet kafe açıyor ve bunu büyütmeye çalışıyorsunuz. Süreç içerisinde yeni bilgisayarlar ve donanımlar alabiliyor, reklam çalışmaları ile müşterilerinizi arttırıyorsunuz. Kısacası oyunumuzun bir sonu bulunmuyor ve sizi sürekli ekranda tutmayı başarıyor.

Bu simülasyon oyununun grafiklerinin de orta seviyelerde olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden İnternet Cafe Simulator oynamak için çok güçlü bir bilgisayara ihtiyacınız yok. Yine de bazı gereksinimleri karşılamanız gerekiyor. Aksi takdirde bu oyunu oynayabilmeniz mümkün olmayacaktır. Yazımızda Internet Cafe Simulator sistem gereksinimlerini inceleyerek bilgisayarınızın bu oyunu nasıl açabileceğini öğrenebilirsiniz. Böylece satın almadan önce bir bilgiye sahip olursunuz.

Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri
Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri

Internet Cafe Simulator Minimum Sistem Gereksinimleri

Internet Cafe Simulator oyununu oynamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını incelemeniz gerekiyor. Eğer aşağıda belirtilen sistem özelliklerinden daha iyi bir sisteme sahipseniz bu oyunu gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz. Fakat daha düşük seviyede bir bilgisayara sahipseniz maalesef bu oyunu oynayabilmeniz mümkün değildir.

  • Windows 7 32-64 Bit İşletim Sistemi
  • AMD veya Intel 2.0GHz üstü işlemci
  • Intel HD Graphics 4000 veya AMD Radeon Vega 6 üstü ekran kartı
  • 2GB 2500MHz üstü RAM
  • 5GB+ Depolama Alanı

Yukarıda sisteme eş değer bir bilgisayara sahipseniz, düşük ve orta ayarlarda 30FPS üstü değerlerde Internet Cafe Simulator oynamanız mümkün demektir. Yine de burada belirtilen değerlerden en az bir seviye daha iyi özelliklere sahip olmanız, oyun deneyiminizin artması açısından oldukça önemlidir.

Internet Cafe Simulator Önerilen Sistem Gereksinimleri       

Internet Cafe Simulator oyununu tam anlamıyla yüksek performansta oynayabilmek ve deneyimi sonuna kadar yaşayabilmek için önerilen sistem gereksinimlerden daha iyi bir bilgisayara sahip olmanız gerekiyor. Bu sistem gereksinimlerini karşılamanız halinde sorunsuz bir şekilde oyunumuzu oynayabilirsiniz.

  • Windows 10 64 Bit İşletim Sistemi
  • AMD veya Intel 2.5GHz üstü İşlemci
  • AMD Radeon RX470 veya NVIDIA GeForce GTX 970 Ekran Kartı
  • 4GB 2500MHz üstü RAM
  • 5GB+ Depolama Alanı (SSD Önerilmektedir)

Internet Cafe Simulator önerilen sistem gereksinimlerini karşılıyorsanız oyunu 60FPS değerinin üstünde orta ve yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz. Ayrıca RTX gibi ekran kartlarına sahip olmanız durumda ek grafik özellikleri de açılacaktır. Böylece oyun deneyiminizi en üst seviyeye çıkarmış olursunuz.

Internet Cafe Simulator Önerilen Sistem Gereksinimleri
Internet Cafe Simulator Önerilen Sistem Gereksinimleri

Umarız içeriğimiz sayesinde Internet Cafe Simulator sistem gereksinimlerini hakkında net bilgilere ulaşabilirmişsinizdir. En kısa süre içerisinde oyunu indirmenizi ve oynamanızı tavsiye ederiz. Düşük sistem gereksinimlerine sahip olduğu için neredeyse herkesin oynayabileceği bir oyun olduğunu biliyoruz ve sizlere iyi eğlenceler diliyoruz. Ayrıca benzer bir içerik olan State of Decay 2 Sistem Gereksinimleri başlıklı yazımızı da incelemek isteyebilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu