BlogOyun

İnternetsiz Çiftlik Oyunları

İnternetsiz Çiftlik Oyunları ; Çiftlik Oyunları ilk çıktığı günden beri oyun severlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Hemen hemen her yaştan çiftlik oyunu oynayan kişileri bulmak mümkündür. Çiftlik Oyunlarında adında da anlaşılacağı gibi bir çiftlik de yapılması gereken her ne iş varsa, oyunları oynayanlar aynı işleri yapmaları gerekmektedir. Bahçe bakımı, sebze-meyve yetiştirmek, hayvan bakımı, ticaret… bu işler arasında yer almaktadır. Bu tür işler oyunlar da daha fazla zaman geçirmeye neden olmaktadır. Bu tür oyunla ayrıca daha fazla veri de kullanabileceği için çiftlik oyunu severler internet harcamayan çiftlik oyunu oynamak istemektedirler. İnternet harcamayan İnternetsiz Çiftlik Oyunları listemizi beğeneceğinizi düşünüyoruz.

İnternetsiz Çiftlik Oyunları Ali Babanın Çiftliği

İnternetsiz Çiftlik Oyunları Ali Babanın Çiftliği

İnternetsiz Çiftlik Oyunları Çiftlik Farm

internetsiz çiftlik oyunları farm town

İnternetsiz Çiftlik Oyunları Fairy Farm

İnternetsiz Çiftlik Oyunları Fairy Farm

İnternetsiz Çiftlik Oyunları The Smurfs Village

İnternetsiz Çiftlik Oyunları The Smurfs Village

İnternetsiz Çiftlik Oyunları Top Farm

İnternetsiz Çiftlik Oyunları Top Farm

İnternetsiz Çiftlik Oyunları FarmVille 2: Country Escape

İnternetsiz Çiftlik Oyunları FarmVille 2 Country Escape

İnternetsiz Çiftlik Oyunları Green Farm 3

İnternetsiz Çiftlik Oyunları Green Farm 3

Yukarıda listede istediğiniz İnternetsiz Çiftlik Oyunlarından birini seçebilirsiniz. Bu oyunlar hiç bir şekilde internet kullanımı gerektirmemektedir. Çocuklar için The Smurfs Village çiftlik oyununu tercih edebilirsiniz.

Bu tür çiftlik oyunları çocuklar için eğitici olduğu kabul edilebilir ama yararından çok zararı olacağı kesindir. Bu tür çiftlik oyunları hayvanlar, bahçıvanlık hakkında elbet de temelde bilgi vermektedir. Ayrıca anne-babaların çocuklarını bir süreliğine de olsa oyalanmasına yardımcı olacaktır. Ama dikkat edilmesi gereken bu tür oyunlar her ne kadar internet gerektirmese de, özellikle cep telefonlarında yüklü ise, oyun esnasında çıkan reklamlar kullanıcıya TL harcaması olarak geri dönebilir. Oyun esnasında, yiyecek, altın gibi maddeleri satın alma işlemi içinde operatörünüzü kullanabilirler.

İnternetsiz Çiftlik Oyunları

İnternetsiz çiftlik oyunlarının, veya bu tür oyunların, maddi zararlarından çok manevi zararları da bulunmaktadır. Bu tür oyunlar gerçeklik dışında sanal gerçekliği benimsetmekte, gerçek hayattan koparmakta, duygusal gelişimleri engellemektedir.

İnternet gerektirmeyen bu çiftlik oyunlarını siz yetişkinler yada çocuklarınız için tercih ederken kontrollü bir şekilde oynanmasında fayda vardır. İnternet gerektirmeyen bu çiftlik oyunlarından tercih ettiğiniz yada oynadığınız bir oyun varsa yoruma yazarak ziyaretçilerimizle paylaşabilir, fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize devam etmek için reklam engelleyiciyi kaldırınız.