Reklam Alanı
İOS 11’De Çalışmayacak Uygulamalar
ios 60 views 1

İOS 11’De Çalışmayacak Uygulamalar

İOS mobil telefon platformu, 2017 Eylül’ünde kullanıcılar için devrim niteliğinde bir güncellemeyle gelecek. Apple ürünlerinin işletim sistemleri İOS 11’e yükseltilecek. İOS 11’in son yıllarda yayınlanmış, en büyük güncelleme olması bekleniyor. Şu an güncel sürüm olan İOS 10’da kullanılan birçok uygulamanın Eylül’den sonra yeni sürüm ile çalışmaması bekleniyor.

İOS 10’da çalışan uygulamalardan 64 bit işletim desteği olmayan 32 bit uygulamaların, yeni sürüm ile beraber yeni cihazlarda çalışmaması bekleniyor. Özellikle son sürümde ekstra uygulamalar kullanılarak açılan 32 bit uygulamalar, yeni sürüm ile beraber geçerliliğini yitireceklerdir. Uygulamaların yapımcılarının İOS 11 için uygulamalarını 64 bit olarak güncellemesi gerekmektedir.

İOS 11 için yaklaşık olarak 1 aylık daha süre var. Bu süre içerisinde birçok uygulama yapımcısının, uygulamalarını 64 bite yükseltecek güncellemeleri yayınlaması bekleniyor. Eğer siz de bu süreçte uygulamalarınla ilgili bir sorun yaşamak istemiyorsanız, güncellemeleri takip etmelisiniz.

“İOS 11’De Çalışmayacak Uygulamalar” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    web sitesi çok güzel ✔✔✔✔✔✔✔☑☑☑☑☑☑☑☑

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.