Kapat
Reklam Alanı
iOS Çekiliş Uygulaması My Lottery
ios 100 views 0

İOS Çekiliş Uygulaması My Lottery

Gelişen dijital ortamda, takipçilerinizle, hayranlarınızla hediyeler vermek istiyorsanız ya da başka nedenlerle takipçileriniz arasında çekiliş yapacaksanız, mobil uygulamaları kullanabilirsiniz. Çekiliş uygulamaları arasında en kolay kullanımı sunan My Lottery, derdinize çare olabilir. iOS Çekiliş Uygulaması My Lottery ;

iOS Çekiliş Uygulaması My Lottery

My Lottery, diğer uygulamalardan farklı olarak bulunduğu ortamı da hesaba katarak, çekilişleri biraz daha kişiselleştirmektedir. App Store üzerinden ücretsiz olarak kullanıma sunulan uygulama oldukça basit bir sistem üzerine kurulmuş. Uygulamada çekiliş yapmak isterseniz, telefonu sallamanız yeterli olacaktır.

My Lottery, sadece sallayarak çekiliş yapılan bir uygulama değildir. Aynı zamanda birden çok hesapla çekiliş yapmaya ve bunlar arasında geçiş yapmaya da olanak sağlıyor. Ayrıca yaptığınız çekiliş ayarlarını, gelişmiş ayarlara kaydederek tekrar tekrar çekiliş yapabilirsiniz.

Uygulamada çekiliş sırasında elde edilecek bazı kombinasyonları önceden ortadan kaldırma özelliği de vardır. Sallayarak aktif hale getirdiğiniz uygulamayı aynı zamanda ortamdaki sesleri tanıma özelliğine göre de aktif edebilirsiniz. Kararsız kaldığınız, tercih yapamadığınız konularda da My Lottery  uygulamasıyla çözüm üretebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.