Kapat
İOS Kullanıcıların Yapabileceği Harika 5 İşlem
ios 139 views 0

İOS Kullanıcıların Yapabileceği Harika 5 İşlem

İOS Kullanıcıların Yapabileceği Harika 5 İşlem

Yıllardır donanımsal olarak büyük gelişmeler kaydeden Apple, son dönemde yazılımsal olarak da gelişmeler kaydediyor. Gelişen yazılımlar ile hayatı kolaylaştırmaya başlayan Apple, gün geçtikçe İphone ile yapılamayacak şey sayısını azaltıyor. İOS Kullanıcıların Yapabileceği Harika 5 İşlem ;

Müzik Prödüksiyonu


İphone’un son dönemde iyice büyüyen ekranında müzik üretmek daha basit. Telefon üzerinden yapılan ses kayıtları ile kullanıcılara online ortamda yeteneklerini sergileme fırsatı veriliyor.

Amatör Film Çekimi

İphone’ların belki de en çok eleştirilen ve sonrada geliştirilen özelliği kameradır. Son telefonlarda çift kamera ve 4k Video teknolojisiyle amatör film çekimi için oldukça kolaylık sağlıyor. Ekstra kullanacağınız aparatlarla da harika videolar çekip, sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Profesyonel Fotoğraflar

İphone’un son geliştirdiği kameralar ile 12 MP ve üstü fotoğraflar çekilebiliyor. Bu özellik sayesinde eşsiz anları ölümsüzleştirebiliyorsunuz.

Tartı

İOS, yeni nesillerde kullandığı yeni 3D Touch özelliği sayesinde, küçük boyutlu cisimler telefonda tartılabiliyor.

İklim Değişimi Analizi

Bu işlem sayesinde, günlük doğaya saldığınız karbon ile sizin dünyadaki iklim değişikliğine olan etkinizi ölçebilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.