Kapat
İOS Moves
ios 145 views 0

İOS Moves Uygulaması İle Aktivitelerinizi Takip Edin

İOS Moves Uygulaması İle Aktivitelerinizi Takip Edin

ios platformu üzerinden ilk olarak İphone kullanıcılarına sunulan ios Moves uygulaması; koşu, yürüyüş, tırmanma, bisiklet sporlarıyla ilgilenen kişilere hitap ediyor. Uygulama ios kullanıcıları tarafından tutulduktan sonra, Android kullanıcıları için de geliştirilirdi ve kullanıcı çevresini oldukça arttırdı.

Uygulamanın Özellikleri


Moves uygulamasının en önemli özelliği, telefonun arka planında çalışarak telefon hareket ettikçe gelen bilgileri veritabanına kaydetmesidir. Uygulama, veritabanında biriktirdiği bilgiye göre, gün içerisinde atılan adımı ve gidilen mesafeyi hesaplayabiliyor. Moves’un diğer özelliği ise, GPS üzerinden bilgileri takip etmesidir. GPS sayesinde, kullanıcıların gidecekleri mesafeyi en kısa sürede katletmelerini sağlıyor.

Uygulamanın en ilgi çekici hizmetleri arasında, gün içerisinde yaptığınız aktiviteleri, bir rapor şeklinde farklı grafiklerle size sunmasıdır. Aynı zamanda uygulamayla beraber günler arasındaki farklar da kolayca analiz edilebiliyor. Tek yapmanız gereken uygulamayı bir an önce indirip, hızlı bir şekilde kurarak kullanmaktır.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.